Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Ojjj fajnie jako nowy sie dopisuje :notworthy: (Mam tylko nadzieje że do tego 30 wrzesnia juz wszystko się unormuje z moim moto.....TFU...wszystko będzie git napewno ..nie może być inaczej :notworthy:)

 

JACKUZY x2 .....

 

Tylko że też bym domek wolał...jak zimno będzie? Co nie zmienia faktu że namiot wezme jakby ktos potrzebował :banghead:

 

Domki 3 osobowe więc chętny na doczepke (i czesc kosztów) mile widziany :notworthy::banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że może się uda. Tak jak pisałem w innym temacie, mamy z Dominikiem w tym roku wiele spraw na głowie (osobistych, praca, zmęczenie, każdy swoje, ale tak się złożyło że na raz :-( ). Z miłą chęcią Was odwiedziedzę, jak tylko zgracie sprawę z organizacją. Ba ... nawet nazwa może być bez zmian, czyli kultowe już Śladami Boruty, macie ode mnie prawa autorskie :-). Na wiosnę na pewno będzie forumowy zjazd, tak jak Dominik powiedział.

 

Pozdrawiam i dzięki za wyrozumiałość i chęci.

 

Pozdro, Pawel

 

PS. Wspólnie dacie radę, mam tu pewność na 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ojro ze zająłeś się lista , ale chyba niedokładnie przeczytałes temat od początku , Browarny deklarował (nie wspomne ,że zainicjował ten temat)przyjazd , ja również wiec łaskawie dopisz nas do listy a w moim przypadku X2 domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na 30 wrzesnia bo 24-26 jest zakonczenie Bractwa Suzuki!! Polecam imprezke!! Wiec Bylo by milo jak by sie udaly 2 imprezy ;)

Jestem za! :D A tym bardziej, że na BS już dawno kasa poleciała

 

Adu x 2 zapewne, bo jeszcze Nowy tu nie dotarł

oczywiście domek znieograniczoną ilością osób (Świru, tylko już nie zarzucaj na mnie swoich nóg :biggrin: )

 

Widzę, że Ojro zajął się już listą, także z Bogiem! ;)

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kto tu rządzi? Jak mam się czymkolwiek zająć potrzebuje info kto już jakieś kroki poczynił. Bropwarny jak ty to ja mogę się dołączyć do pomocy.

Jedna sprawa widzę że jest już lista. Czyli dobrze. Można się dopisywać z kim można rozmawiać w Ośrodku? Jak ktoś coś więcej wie niech da mi znaka na PW.

I też jakieś namiary na ośrodek co b ym mógł pogadać z kierownikiem i coś ustalić..

Rozumiem że musi być to miejsce czyli Borki..

Niedaleko jest ośrodek w Białej gdzie mieliśmy otwarcie sezonu At. TA (Africa Twin i TRansalp ) zajefajnie było ognisko grill i dobrze zorganizowane pawilony otp.. można dowiedzieć się więcej ,,

 

Jeszcze jedna sprawa jeżeli chcecie mogę zorganizować trasę przelotowa około 150 km.. bardzo ładną ( na podstawie At) czyli bunkry, grób Hubala, kościoły , zalew. Itp.

Musze tylko mieć poparcie organizacyjne z waszej strony i wmiare czas,,,

 

 

Jestem za! :D A tym bardziej, że na BS już dawno kasa poleciała

 

Adu x 2 zapewne, bo jeszcze Nowy tu nie dotarł

oczywiście domek znieograniczoną ilością osób (Świru, tylko już nie zarzucaj na mnie swoich nóg ;) )

 

primo dzieki za pamięć Adu ... Świr czegos nie wiem? :biggrin: jakie nogi?

W domku mogą być osoby , tylko za puszczanie bąków w nocy będe wywalał z Wyrkiem na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadyga wraz z Aśką piszą się na 100% oczywiście w domku

A strudzonego podróżą Olsena przygarniecie? :biggrin:

 

PS Służę stopperami, jeżeliby moje pochrapywanie okazało się zbyt uciążliwe. ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...