Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dzięki i mam jeszcze pytanko czy zzr ma pompkę paliwową elektryczną bo mam problem jak odpalam motor to nie zapala od razu po sporym kręceniu tylko za drugim razem po ruszeniu manetką tak jak by paliwo opadało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem bo za filtrem paliwa jest puszka podłączona do zasilania ale może być to jakiś zawór a nie pompka paliwowa. A z odpaleniem ma problem też jak jest rozgrzany i po chwilowym postoju dopiero za drugim razem odpala bez większych problemów . Umówiony jestem na zsynchronizowanie gaźników może to pomoże.

Edytowane przez śliwka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZZr posaida pompe paliwa tak jak piszesz za filtrem paliwa jest taka puszka do której podłączone są dwa kable (pompa).Jezeli ciezko odpala Ci na cieplym silniku to ja stawiam na luz zaworów. Pod wplywem rozgrzania sie silnika zawory zacieśniaja sie ,tak jest akurat w zygzakach i dlatego masz problem z odpaleniem.Ja proponuje oddac go do mechanika i zrobic kompleksową obsluge (gazniki, zawory).Chce ci przypomniec tylko , ze zygzak nie lubi niedbalstwa i przedłuzania czynnosci serwisowych, potem sa tylko kłopoty z nim i wiele ludzi narzeka bedac samym sobie winien.Ja mam swojego ponad 5 lat i zlego slowa nie moge powiedziec ani narzekac choc ma juz 19 lat z przebiegiem 80 tys.pozdrawiam

Edytowane przez bar27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki i mam jeszcze pytanko czy zzr ma pompkę paliwową elektryczną bo mam problem jak odpalam motor to nie zapala od razu po sporym kręceniu tylko za drugim razem po ruszeniu manetką tak jak by paliwo opadało :smile:

 

No trochę się nie zgodzę, że modele C nie mają pompy paliwa. Mając 2 sztuki C i jedną D we wszystkich stwierdziłem istnienie pompy paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

No trochę się nie zgodzę, że modele C nie mają pompy paliwa. Mając 2 sztuki C i jedną D we wszystkich stwierdziłem istnienie pompy paliwa.

 

zgadzam się z Tobą, ja mam "C" z 93r i ma pompkę paliwa na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :) Od miesiąca kawiszon śmiga na nowym aku i sprawuje się bardzo dobrze. Zrobiłem już ponad 1000 km w tym sezonie. Kable tak jak pisałem wyprowadziłem. Oby nie były potrzebne :) Ktoś wcześniej pisał o białych kierunkach. Znalazłem tylko :

http://www.moto.allegro.pl/item1017131284_...0_600_1100.html

 

Kiedyś był komplet, tylna lampa i kierunki osobno na tył i kosztował coś około 400 zł. Ktoś może wybiera się na zlot "Gryfu" do Liwa koło Węgrowa? Będę tam na pewno ja i jeszcze jeden zygzak z Warszawy. Ile osób jest z woj. mazowieckiego lub okolic? Byłoby łatwiej się spotkać, choć wiadomo ze ciężko będzie znaleźć dogodny dla wszystkich termin. Pozzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. Czy ktoś z Was demontował zegary w celu dostania się do tarcz? Mam białe zegary, których stan jest słaby i chce wymienić. Znalazłem tarcze na allegro za nie duża kasę. Tylko boję się czy dam radę to sam zmienić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam co do tej pompy to chciałem sprawdzić wyjście zasilania i nic a pompę podłączyłem na krótko był niewielki pobór prądu a potem nic ale motor pali lepiej tak jakby coś się odblokowało może po prostu zawór zwrotny się przyciął . A z tym paleniem to było to samo na zimnym.

:icon_question: A tak wo gule to może podpowiecie o jakimś serwisie sensownym żeby zrobić serwis i naprawić w przyzwoitych pieniądzach motor w okolicach warszawy lub Skierniewice Łódź . :notworthy:

A i może ktoś wymieniał ułożyskowanie tylnego wahacza i ile za taką naprawę trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moja przygoda z zygzakiem też się chwilowo skończyła. Biedny jest po szlifie na prawą stronę. Na motogenie jest artykuł, nie chce tu spamu robić. Moto jest już po oględzinach i zobaczymy jak je wycenią. Mam połamany bark, więc do września na pewno na moto nie wsiądę. Teraz się zastanawiam co robić. Sprzedać w takim stanie jak jest i kupić drugiego młodszego, czy może zmienić na honde cbr 1100 xx. Tylko druga opcja to już następny sezon. Patrzyłem na allegro, to jakoś nie widać ładnych zygzaków z końca produkcji ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z zygzakiem też się chwilowo skończyła. Biedny jest po szlifie na prawą stronę. Na motogenie jest artykuł, nie chce tu spamu robić. Moto jest już po oględzinach i zobaczymy jak je wycenią. Mam połamany bark, więc do września na pewno na moto nie wsiądę. Teraz się zastanawiam co robić. Sprzedać w takim stanie jak jest i kupić drugiego młodszego, czy może zmienić na honde cbr 1100 xx. Tylko druga opcja to już następny sezon. Patrzyłem na allegro, to jakoś nie widać ładnych zygzaków z końca produkcji ;/

 

Czytałem artykuł, bez komentarza... dobrze że żyjesz a moto jeszcze się nacieszysz, mój zygzak na szczęście uratowany przed sprzedażą, sytuacja finansowa opanowana uff ale niewiele brakowało. Jeśli chodzi o zygzaka to raczej jak kupię inne moto to ten i tak zostanie, będą dwa, właśnie od jakiegoś czasu przymiarki robię do kawy zx12r ale ZZR nie sprzedam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanie, pompka hamulca ręcznego buczy! nie buczała wczesniej albo nie słyszałem tego, naciskam klamke i buczy, hamulec działa normalnie, wszystko ok a ta podczas hamowania buczy, czyżby zbliżał się jej koniec??? :-))

 

 

Dzwoniłem własnie do serwisu i powiedzieli że to normalna praca pompy ale dziwne że dopiero wczoraj zauważyłem... cos mi nie pasuje. nie buczała na bank! :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! mam problem z moim moto :/ mój zygzak gubi olej, stoi w garazu trzeci dzien i ciagle ubywa mu oleju pod motocklem niema nawet jednej kropli oleju , ale silnik jest zabrudzony po lewej stronie kolo pokrywy przedniej zebatki co moze byc przyczyna ?? jestem nowy tutaj i nie za bardzo wiem o co w tym chodzi ,może ktoś wie co to może być i jak to naprawic ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...