Skocz do zawartości

w jakiej firmie najtansze oc????


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, jak chcialem w warcie wykupic oc na dominatiora to chca io ile dobrze pamietam 476zl :) bo zwyzka za wiek, pojemnosc i milion innych rzeczy..... moze sie orjetujecie gdzie bedzie taniej?? bede naprawde bardzo wdzieczny bo niemam takiej kasy zeby zaplacic...

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ile byśmy nie narzekali na to nieszczęsne PZU, to dla motocyklistów wciąż ma chyba najlepszą ofertę. Stawki różnią się co do regionów, ale na chwilę obecną średnio wynoszą 120 zł rocznie (przed zniżkami).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś na temat HDI Samopomoc??

 

Gość od którego kupiłem moto miał OC w Samopomocy i płacił ok.500 zł rocznie.Szybko więc rozwiązałem z nimi umowe i przeniosłem się do PZU gdzie zapłaciłem 110 zł.

Tak więc stawki na motocykl mają też wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy rejestrowałem mój pierwszy motocykl, nie mając żadnych zniżek (nawet za samochód) i gość dał mi w PZU automatycznie zniżkę 10% (w sumie nie wiem za co :) ) więc wyszło 108 zł (120-12). I to jest chyba najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile mi wiadomo , to PZU jest najtańsze jeśli chodzi o motocykle (przynajmniej w moim rejonie).Ze wszystkimi zniżkami za :bezszkodowość , kontynuację , jednorazową wpłatę itp. zapłaciłem 41 zł za rok , w tym gratis zielona karta i małe assistance ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na poczcie w MTU na somochód tam naj takiej bo mam 2.7l pojemności nie wiem jak z motocyklem ale chyba też tanio PZU ma ciagle problemy z sytemem komputerowym ogólnie nie miła tam obsługa i długie kolejki

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem iść do warty bo mam koło domu...a teraz widze że musze leciec gdzieś w miasto i szukac PZU, a orientował się ktoś jak to wygląda w Link 4?

 

Oto najświeższy raport cenowy OC, dla motocykla o pojemności 600cc, którego właściciel ma prawo jazdy od 2 godzin, 18 lat i żadnych zniżek...

 

Samopomoc - 703 zł

HDI Asekuracja - 703 zł

PTU - 1154 zł

Hestia - 693 zł

Compensa - brak opcji

Benefia - brak opcji

Generali - 567 zł

Cigna - 1018 zł

Filar - 342 zł

Uniqa - 342 zł

Allianz - 254 zł

Pocztowe TUW - 761 zł

...też myślałem że się przewróce jak to zobaczyłem, ale zdziwił mnie fakt że nie ma tu mowy o PZU, więc poszedłem do innej ubezpieczalni i tam...

PZU - 178,20 zł!!! PZU jest zdecydowanie najtańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...