Skocz do zawartości

Niezatrzymanie sie do kontroli..


Encik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jade sobie dzisiaj przez pewna miejscowosc - zapinam ok 100-120 km/h.. Droga pusta.. Ruchu praktycznie zadnego.. Nagle mi wyskakuje policjant z lewej strony z lizakiem.. Nie zatrzymalem sie do kontroli.. Zastanawiam sie teraz jest mozliwe zeby policjant zdazyl zapamietac moj numer rejestracyjny przy takiej predkosci??

 

Nawet jesli go zapamietal to co z tego? Przyjada do mnie pod dom i powiedza - ty - nie zarzymales sie do kontroli wczoraj.... Oddawaj prawojazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojro - przegladałem ten temat... Moja sytuacja jest calkowicie inna niz ta opisana w tym temacie... Jego zlapali... Mnie nie... Jego gonili - blokady itp.. Ja odrazu skrecilem w prawo i pojechalem calkiem inna trasa do domu i dojechalem bez problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od policji czy widzieli ze ich widziales i sie nie zatrzymales czy widzieli ze ich mogles nie widziec?

Numery spokojnie mogli zapamietac. Ja jak sprawdzaem to normanie numery ciezko rozponac i zapamietac powyzej 190.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dlaczego sie nie zatrzymales skoro jechales niezbyt szybko? Nie rozumiem...jakbys mial ze 170 km/h to ok-duza predkosc (nie zdazyliby odczytac blach), dostalbys duzy mandat za takie przegiecie-a o marne 110 km/h to nie warto tak ryzykowac(!). Jakby nie patrzyc zlamales prawo-ale jest bardzo goraco i moze pan wladza zmeczony byl i nie zapamietal-trzymam kciuki zeby tak wlasnie bylo! a nastepnym razem to juz sam wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezatrzymalem sie bo moto wyglada tak :

 

http://img208.imageshack.us/img208/2142/we...pecjalna2yz.jpg

 

 

Napewno bym jeszcze stracil dowod za brak homologacji na swiatlach z przodu... Opona z tylu troche lysa - wracalem z www.motoextremeshow.pl i troszeczke ja spalilem...

Edytowane przez Encik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam. skoro taki kozak z Ciebie, ze sie nie zatrzymujesz do kontroli, to po co teraz srasz ze strachu? albo woz, albo przewoz. ja sie nie zatrzymalem kilka razy i za 5 min mialem juz to w d*pie, czy spisal, czy nie. zawsze mozesz powiedziec, ze go nie widziales, bo patrzyles sie na dupy obok, albo slonce Ci przyjaralo w oczy.

 

p.s. w czluchowie sie zatrzymuj, zwlaszcza jak patrol motocyklowy. znam tam jednego z drogowki, co lata na moto. ogolnie furiat - potrafi dogonic i zapodac z kopa w bak, ze sie wyglebisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam. skoro taki kozak z Ciebie, ze sie nie zatrzymujesz do kontroli, to po co teraz srasz ze strachu? albo woz, albo przewoz. ja sie nie zatrzymalem kilka razy i za 5 min mialem juz to w d*pie, czy spisal, czy nie. zawsze mozesz powiedziec, ze go nie widziales, bo patrzyles sie na dupy obok, albo slonce Ci przyjaralo w oczy.

 

p.s. w czluchowie sie zatrzymuj, zwlaszcza jak patrol motocyklowy. znam tam jednego z drogowki, co lata na moto. ogolnie furiat - potrafi dogonic i zapodac z kopa w bak, ze sie wyglebisz.

To w Czluchowie maja jakies powazniejsze sprzety?? Bo w Chojnicach jakies SRki tylko maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz takie moto to zaopatrzyć się trzeba w listek z klonu lub kasztanowca (duży!) przylepny i umieścić na tablicy, żeby nie widzieli rejestracji. i już się wcale nie zatrzymywać nigdy do kontroli. w najgorszym razie nieczytelna tablica kosztuje 100 zł., to mniej niż mandat za solidne motocyklowe przekroczenie prędkości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...