Skocz do zawartości

CBR 600 F3


Miklas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie pochwalic zakupem nowego moto

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=113650101

 

Byl to motocykl naszego forumowego kolegi ABG.

 

Pierwsza trasa na nowym moto (okolo 300 km powrotnych do domu) uswiadomila mi jaka przepasc dzieli GSa i motocykl klasy CBR. Nie mowie tu o mocy, bo tej sie jeszcze na razie obawiam i nie wykorzystuje, ale jak to sie trzyma na zakrecie, masakra, to taka roznica jakby do seryjnego auta wlozyc sportowy zawias (albo blizej by bylo z seryjnego auta przesiasc sie na RallyCrosowe np ale takiego doswiadczenia za soba nie mam niestety jedynie mialem okazje posiedziec w takim aucie). Szkoda, ze wracalem noca, bo bym sie bardziej pobawil.

 

 

No to tyle, emeocje wciaz mnie trzymaja. Dzis czeka mnie traska 300 km, a jutro na slowacje :icon_biggrin: . Juz sie nie moge doczekac :icon_biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypada tylko pogratulować na autokąciku tez sie pochwal

 

Hmmmm, na autokaciku mam permanentnego bana :icon_biggrin: :icon_razz:

 

Miklas,zdrajco .Suzuki zdradziłeś .Jak ja teraz za Tobą zdążę na tej mojej biednej zuzi A tak poważnie to gratuluję sprzęta.Pzdr.

 

Mial byc Gixer, ale ponoc za wysokie progi jeszcze :wink: :biggrin:

 

BTW Akurat umiejetnosci nie koniecznie ida w parze z mozliwosciami, dla tego pewnie jeszcze przez czas jakis bedzie z kapeluszem na kasku :icon_biggrin: :wink:

 

Nareszcie bo znudziło mi się już jeżdżenie 120 km/h

 

Gratuluję jedynego słusznego wyboru Bezpiecznej i przyjemnej trasy życzę

 

No teraz bedzie 130 km/h :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie pochwalic zakupem nowego moto

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=113650101

 

Byl to motocykl naszego forumowego kolegi ABG.

 

Pierwsza trasa na nowym moto (okolo 300 km powrotnych do domu) uswiadomila mi jaka przepasc dzieli GSa i motocykl klasy CBR. Nie mowie tu o mocy, bo tej sie jeszcze na razie obawiam i nie wykorzystuje, ale jak to sie trzyma na zakrecie, masakra, to taka roznica jakby do seryjnego auta wlozyc sportowy zawias (albo blizej by bylo z seryjnego auta przesiasc sie na RallyCrosowe np ale takiego doswiadczenia za soba nie mam niestety jedynie mialem okazje posiedziec w takim aucie). Szkoda, ze wracalem noca, bo bym sie bardziej pobawil.

 

 

No to tyle, emeocje wciaz mnie trzymaja. Dzis czeka mnie traska 300 km, a jutro na slowacje :icon_biggrin: . Juz sie nie moge doczekac :icon_biggrin: :biggrin:

GRATULACJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,również gratuluje zakupu,Cebry fajne sprzęty :icon_biggrin: ,ale Miklas przyznaj sie,GS był za słaby juz aby uciagfnac takiego pozeracza kebabów w świetokrzyskim :icon_mrgreen: ,(zart oczywiście :biggrin: ),gratuluje jeszce raz. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...