Skocz do zawartości

Zatarty Silnik


bOreK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe' date=' że benzyna nie ta. Na różnych stacja różnie się nazywa, a za granicą to już kosmos 8O Z resztą spytajcie Mariana (sorry Marianku, ale trzeba uświadamiać...). Ja jak nie znam, pytam obsługi co lać do 2T tak długo, aż mają mnie dość :twisted: . To znak, że wybór będzie dobry :wink:[/quote']

 

Nalalem U95, olej Mixol.

Co masz na mysli "benzyna nie ta" ? Ze moze byc az taka podla ? Tankowalem na orlenowskiej stacji.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sokro juz poruszyliscie temat benzyny ... to moze mnie ktos uswiadomi ... bo troche juz zglupialem ... do etki lac U95 ... czy bezolowiowom Pb(skreslone)95 ?? ...

... a moze na Shell'u wlewac V-Power 95 (bezołów) albo V-Power Racing 99+ (bezołów) ??

... gadalem na stacji beznynowej z kolesiem co simsonkiem smiga ... i mowi ze na tym V-Power 95 ma lepsze odejscie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć na V-powerku lepiej się jeździ, wystarczy spróbować raz czy drugi. A co do rodzaju paliwa: obojętne czy wlejesz U95, czy też bezołowiową Pb 95. Dwusuw nie ma gniazd zaworowych więc bezołowiówka nie ma czego wypalać, można ją zatem spokojnie lać do zbiornika. Tylko o olywie nie zapomnieć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gadalem na stacji beznynowej z kolesiem co simsonkiem smiga ... i mowi ze na tym V-Power 95 ma lepsze odejscie ...

 

Nie ma to jak efekt placebo :roll: :x

 

Dominik

co do osiągów to się całkowicie zgadzam, ale działanie czyszczące faktycznie występuje. Jak kupowałem Katankę to stała ponad 2 lata niejeżdzona, kupowałem ją 450km od domu i po prostu musiałem dojechać, gaźnik od strony filtra wyglądał w środku tragicznie itd praca silnika nieregularna po zatankowaniu VPowera 95 i zrobieniu 450 km chciałem w domu przynajmniej przeczyścic gaźniki i ... nie było z czego wszystko błyszczące i czyściutkie! ale teraz zamiast V Powera kupuje co kilka tankowań małą buteleczkę na Shellu dodatku do benzyny (czyści usuwa wodę itp) leję do moto i katamaranu i odpukać wszystko działa

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...