Skocz do zawartości

Mielec / 13-latka zginęła wczoraj na skuterze :(


gurufarmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Nie obwiniajcie tylko kierowcy tira"

 

Jak można go nie obwiniać skoro uciekał z miejsca wypadku. Ja, gdybym nawet spowodował wypadek śmiertelny, to i tak nie uciekałbym od odpowiedzialności. Tak jestem wychowany. Qrwa czemu wszyscy nie zachowują bezpieczeństwa. A dopiero co zginęła 19-latka [*][*]. A do tego takie gówniane drogi,że nietrudno o wypadek. Aż strach jechać do domu.:icon_mrgreen::(:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne dziedzko[*]. Ale trzynastolatkę na drogę wypuszczać na skuterze :icon_mrgreen: . Ostatnio moja chrześniaczka do spółki z koleżanką staranowały rowerami samochów wyjeżdżający z posesji. Kierowca o mało sie nie zes.... z wrażenia pędziły chodnikiem jak perszingi. Jak wysiadł to zaraz leciał sprawdzać czy nic im nie jest, nie było. Jak by tak miały skyuter to lepiej nie mysleć. Nie chciał bym być w skórze tego kto jej dał ten skuter, wyrzuty sumienia do końca życia.

 

[*]

 

Czyli najlepiej swoim dzieciom nic nie kupowac....bo jakby co, to nie bedzie wyrzutow?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wyzywac sie na kierwowcy TIR-a jak sie nie zna do konca szczegolow. Co do ucieczki to nie wiem czy wiecie ale kierowca mogl nawet tego nie poczuc. Nie wiem czy ktos z was jezdził tirem bo ja nie ale slyszalem troche od kierowcow i czytałem. To jest taka masa ze jak kaszla zepchnie to czasem kierowca nie poczuje, wiec mozliwe ze nie zrobił tego ze złej woli tylko nawet o tym nie widział. Nie zebym go bronił ale wogole okolicznosci tego wypadku nie sa znane a juz po nim jezdziecie.

 

Co do dziewczyny to szkoda ze w tak młodym wieku zgineła i ze moze juz tylko jezdzic na blekitnym szlaku [*] :icon_mrgreen:.

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

a jak pare dni temu jechalem na kierowcow tirow to jakis frajer szczycacy sie tym ze jest motocyklista sie strasznie madrzyl to teraz pajacu idz do rodzicow dziecka i powiedz ze ci przykro madralo, bardzo szkoda dziecka i kolejne chwdp ode mnie

 

nie masz racji kolezko jezeli ktos jezdzi duzym zestawem to powinien miec oczy dookola glowy a nie zalic sie ze nic nie widzi i dlatego tylko puszka dla takiego kierowcy zero litosci trzeba sie nauczyc odpowiedzialnosci i nie uwazac sie za pana jezdni bo duzy moze wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa przyczyna więszkści tego typu wypadków - to POLSKIE DROGI :buttrock:

Wąski, dziurawe, pofaldowane kompletnie i otwarte JEDNOCZEŚNIE dla TIR-ów, rowerów, aut, motocykli, traktorów, furmanek i pieszych (bo nie ma często chodnika).

Politycy nic z tym prawie nie robią, a społeczeństwo nie potrafi czy nie chce wymusić na władzach zajęcia się tym KOSZMAREM natychmiast. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pie**olisz :icon_mrgreen: Jak sie h*j po tym co zrobil nie zatrzymal to powinien dostac dozywocie :buttrock: o ile dziewczyna mial uprawnienia do prowadzenia pojazdu po drogach publicznych....

[*]

 

Może nie oceniajcie za wcześnie. Kierowca siedzący za kółkiem ciągnika z naczepą może nie poczuć, że zahaczył osobówkę, a co dopiero skuter. Mógł nie zauważyć. To my powinniśmy uważać w takich sytuacjach.

 

Przykro mi, że młoda dziewczyna zginęła. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

nastepny, to moze uwazaj na mnie jak bede jezdzil pijany po chodniku i cie przejade, wymysliles to on ma uwazac bo jedzie duzym pojazdem i po to ma lusterka zeby sie w nie lampic a jak kogos wyprzedza to ma sie gapic caly czas jak mu naczepa zjezdza zeby komus krzywdy nie zrobic ciekawe czy byscie tak tlumaczyli kierowce ktory wlasnie rozjechal wasza corke??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedaleko mnie jest pewien zakręt na którym 'regularnie' ciezarówki rozjezdzają rowerzystów ... stoją tam juz 3 krzyze- dokładnie to samo miejsce...ta sama sytuacja: rower i cięzarówka.

 

jednym z rowerzystów był mąż mojej kolezanki... mieli 1 dziecko i drugie w drodze...

 

inna sprawa,ze po centrum gdyni szlalają się 'gangi skuterkowe' jak ci goscie mają 13lat to ja jestem członkiem samoobrony... dziwię się,ze policja nie łapie bo widać,ze to 10latki... a co za rodzic im to kupił ? w pale sie nie mieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiry na tory

ale kogo to obchodzi, bo na pewno nie władze ani media - lepiej pier@#lić o lustracjach i billboardach

 

nie znam szczegółów tego wypadku ale zauważyłem, że w ogóle skuterowcy, rowerzyści jeżdżą jak z kompleksem gorszego uczestnika ruchu, skrajem jezdni (szkoda że nie rowem) dlatego są wyprzedzani na trzeciego nawet przez tiry - to nie poprawia bezpieczeństwa, a jak się ktoś wkur@#a to niech ma pretensje do tych, na których głosował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie masz racji kolezko jezeli ktos jezdzi duzym zestawem to powinien miec oczy dookola glowy a nie zalic sie ze nic nie widzi

 

Tym bardziej, jak jedziesz małym skuterkiem powinieneś mieć oczy do okoła głowy :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock:

 

A przecież nie wiemy dokładnie jak było...

 

Ale najbardziej mi szkoda dziewczyny :D :D :wink:

 

 

 

P.S.

Kilku forumowiczów bardzo dopominało się żeby na Karte Motorowerową mozna było jeździć na 125ccm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...