Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, pozycja to indywidualna sprawa, każdy ma inną pasującą dla niego, aczkolwiek jest na tym filmie kilka ciekawych motywów, min przemieszczanie się na moto, czy odległość od zbiornika i zaparcie się udem o zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=uzAqWluHv6Q http://www.youtube.com/watch?v=VZt-e3SFfxM

Ja to robię tak, :) na fajerku jeszcze nie było okazji :)

 

Powiem tak, co Ci po tym, ze trzesz kolenem po asfalcie, ze iskry ida skoro nie potrafisz utrzymac trajektori ? ? ?

 

Obejrzyj jeszcze raz na spokojnie i zastanow sie co by bylo gdyby cokolwiej nadjechalo z naprzeciwka ? Ktos slusznie zauwazyl, mprzy odpowiedniej pozycji kolano przyjdzie samo.

 

enjoy

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeden z fajniejszych tematów do dyskusji. A jak się skończy koło kwietnia to zapewne w sposób honorowy. Czyli będzie wymierzanie sobie sprawiedliwości na torze. Jeżeli Skolioza Team wygra to trzeba będzie stulić uszy i przeprosić.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj jeszcze raz na spokojnie i zastanow sie co by bylo gdyby cokolwiej nadjechalo z naprzeciwka ?

Albo gdyby Cię ktoś wyprzedzał po zewnętrznej? Tragedia gotowa!

 

Ale swoją drogą ciekawy temat... sam się wielokrotnie zastanawiałem jak to z tą pozycją jest, bo nie podoba mi się moja. Domyślam się, że po zamontowaniu innych setów i kierownic będzie inaczej, ale diabli wiedzą. Na pewno będę miał bardziej "wyciągniętą" pozycję, więc powinienem trzymać niżej głowę i zwieszać ją niżej podczas robienia winkli. Zobaczy się!

 

O tak chcę i mnie wkurza, że Sikor tak potrafi :)

Michal_Filla.jpg

 

A, jeszcze jedno - zauważyłem, że jak siedzę tak, jak siedzę i pochylam głowę niżej, to tył zaczyna łapać uślizgi. Czemu? Odciążam tył motocykla? Gdybym siedział bardziej z tyłu może byłoby lepiej?

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks a nie myślałeś żeby na torach wprowadzić ruch dwukierunkowy, dla lepszej trajektorii oczywiście.

 

Yuby, to już tuż tuż. Są już nawet ograniczenia prędkości na torach, co by bezpieczniej było

 

523759_366747303366949_1980503823_n.jpg

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks a nie myślałeś żeby na torach wprowadzić ruch dwukierunkowy, dla lepszej trajektorii oczywiście.

 

Wyobraz sobie, ze w Czerwcu podczas szkolenie dokladnien to samo zaproponowalem, niestety, dyletanci :icon_mrgreen: sie nie zgodzili :icon_mrgreen: , a szkoda, bo mogl byc calkiem ciekawie :icon_mrgreen:

 

Albo jakby ci dziecko z rowu wybiegło pod koła! :ohmy:

 

Swego czasu na trasie Gdansk - Poznan widzialem jak jadacemu przedemna dokladnbei to sie przytrafilo. Dzieci bawila sie w wojne lezac w okopach ( rowie ) ten najszybszy poszedl do ataku dokladnie na rogi jadacego ze predkoscia 120 km/h..

 

Bywajet, kak gawarjat naszyje druzja francuzy

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa Andrew, ale mamy 2012 a nie 1939.

Powagi.

 

Czyzby dzieciarnia w Pl przestala ogladac 4 pancernych ? ? ?

 

No wlasnie , badz powazny i nie zmieniaj polskich realjow.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak, srają na Twoich pancernych. Na fejsie siedzą, a nie w okopach.

 

Wiesz, czasami jak cos ..... to jak spity wrobel jajcami o lade.

 

Tak, wszystkie dzieciaki w calej PL,siedza na fejsie.

 

Yuby, a tak apropo, to ile w swoim zyciu juz km nawinales ? ? ? ( A i B ? )

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...