Skocz do zawartości

WYJAZD NAD śNIADRWY 7,8,9 LIPIEC


Rekomendowane odpowiedzi

LYsY, a nie miałeś jechać z Radkiem/Pietrą w piątek?

 

Hm, ja zrozumiałem że on jest gdzieś w trasie i dojedzie "nie wiadomo kiedy w piątek". W sumie jakby miał jechać sam, to byłoby głupio.. osobiście wolę czwartek, bo mam urlop na cały piątek i nie bardzo co robić cały dzień :icon_mrgreen:

 

O której w końcu będzie ruszał Radek? Ktoś jeszcze leci w piątek? Chyba Gerard, jeśli się nie mylę..

 

pozdr

LYsY

 

PS Gdyby ktoś wolał, to mam na imię Wojtek :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH PONOWNIE NIE BYLO NAS KILKA DNI MALA WYCIECZKA DO PARYżA GDYBY KTOS NIE

 

WIEDZIAł ale wracając do tematu spotkanie osób jadących w piatek

 

niech bedzie BOLDOR

 

wyjazd 16,30-17,00 co do namiotow będe posiadał wolny 4 osobowy

cały wolny

 

podaje tel 0-694-937-887 dla Tych którzy nie mają

 

:)

 

Zazdroszcze wam :icon_mrgreen: Też bym chętnie się przejechał.

NIE MA CZEGO PAKUJ SIE I RUSZAJ :(

 

MOZE KTOS MA GITARE ALBO NA NIEJ GRA :icon_mrgreen: BYLO BY SUPER

:clap:

 

Wojtasik dobrze prawi wszyscy to wszyscy ;) a kto nie jest z nami ten przeciwko nam ;) ;) więc proszę bez zbędnej kokieterii stawić się na stacji o 18 :)

 

GERARD weźmiesz do samochodu obiecane namioty ???

 

pozdrawiam :icon_mrgreen:

WEZME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_mrgreen:

 

Witka

 

W kwestii organizacyjnej - Gerard jaką trasę planujesz??

Przez Ostrołękę??

Bo ja bym polecał:

Ostrów Maz - Łomża - Kolno - Pisz - Kwik

Znacznie lepiej się jedzie.

 

Pozdro

CIESZYMY SIE BARDZO

ZE JEDZIECIE MOZE UDA MI SIę ZROBIC JAKIES FAJNE FOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRASKA JEST MI OBOJETNA JAK WOLICIE

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

..pytanie, które przed początkiem imprezy nie za bardzo wypada zadać :icon_mrgreen:, ale:

 

mniej więcej o której w niedziele będziecie wracać? Lecę do Rucianego na żagle, ale wyjeżdżam piątek już ok.14.00. (nie wybiera się ktoś z Was wczesniej niz o 16.30? :icon_mrgreen: ) Więc może w drogę powrotną bym do Was dołączył.

 

Pozdro.

Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

..pytanie, które przed początkiem imprezy nie za bardzo wypada zadać :icon_mrgreen:, ale:

 

mniej więcej o której w niedziele będziecie wracać? Lecę do Rucianego na żagle, ale wyjeżdżam piątek już ok.14.00. (nie wybiera się ktoś z Was wczesniej niz o 16.30? :icon_mrgreen: ) Więc może w drogę powrotną bym do Was dołączył.

 

Pozdro.

Rob

...heh... teraz to trudno powiedziec... wiesz to zalezy :icon_mrgreen: ...mysle ze po prostu zadzwon do mnie w niedziele (501-202-905)... i sie ustawimy... na dorge powrotna do wawki...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :biggrin:

 

Gerard, to ja się piszę do tej czwórki :P Zarezerwuj mi jedno miejsce please :D

 

Mam prośbę: czy ktoś mógłby mi pożyczyć na ten wyjazd pajączka? Dziś jadę kupić karmiatę ale nie będę miał jak jej przytroczyć do motocykla.

 

pozdr

LYsY

 

PS. Czy ktoś przypadkiem na punkt zborny nie będzie jechał z centrum? Nie znam jeszcze Wawy i niestety nie bardzo wiem, gdzie się mamy spotkać :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niestety jestem zmuszona odwołać swoją obecność w Krainie Wielkich Jezior... oczywiście z przyczyn naukowych :biggrin: :D :P

 

Życzę wszystkim udanego weekendu, wielu spalonych gum i niezbyt wielu komarów --> pamiętajcie o zabraniu Offa i after Offa i w ogóle wszystkiego czym możecie się obronić przed tymi bydlakami...<--

i oczywiście szerokiej drogi do PIEKŁAAAA!!!

 

Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja do spotkania się w większym gronie.

 

 

 

LYsY, u nas jakiś pajęczak się poniewiera i raczej nie będzie teraz potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleska,

ja i Alicja dopisujemy się ambitnie do grupy kajakowej :biggrin: Opracowujemy już niezawodną i widowiskową metodę stawiania kajaka na gumę, dlatego zachęcam do wycieczki również wszystkich niezdecydowanych. Może być niezła zabawa.

A razem z ŁYsYm możemy też stworzyć słoneczny patrol w wersji polskiej :P, bo też jestem ratownikiem.

 

To do jutra! :D

Maryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj na moto w okolicy - po Krutyni śmiga mnóstwo kajaków, w Rucianem-Nidzie full żaglówek, więc klimat wakacyjny na pewno się czuje!

Ale ale, a co z tymi co dojadą dopiero w sobotę - może napiszcie, o której planujecie ten spływ, gdyby miałbyć w sobotę, bo wtedy albo trzeba zerwać sie bladym switem - aby sie załapać, albo śmignąć tak, aby spotkać się z Wami po spływie..

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A razem z ŁYsYm możemy też stworzyć słoneczny patrol w wersji polskiej :notworthy:, bo też jestem ratownikiem.

 

Kurde ale ja nie jestem taki ładny jak "niby ratownicy" ze słonecznego :biggrin:

Szkoda że nie wiedziałem, bym wziął moją szałową pomarańczową koszulkie WOPR. I gwizdek i czapkę :D

 

Co do gitary. Ja umiem grać, znam dużo pieśni biesiadnych :biggrin: na wspamięć ale moje pudło zostało w domu. Jeśli ktoś ma gitarę klasyczną, niech weźmie (może Gerard by wrzucił na pakę?). Będzie fajnie :P) Nie ma to jak poryczeć "Sokoły" przy piwie :P

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

Zarządzam wyjazd na kajaki w sobotę ( bo piątkowi też mogą chcieć), dzwoniłam do Ukty i trzeba będzie zarezerwować kajaki, bo mają teraz duży ruch i może być problem z kajakami od ręki !!! Rezerwuję wstępnie powiedzmy 8 kajaków 2-osobowych ( wysyłam dziś wieczorem mejla i wpłacam małą zaliczkę ) na lajtową traskę ( 3-4 godz):

 

6. Ukta - Nowy Most. Trasa o długości 9 km ( ok 2 - 3 godz.) Za Uktą płyniemy przez przepiękny rezerwat Wańkowicza. Ten znany pisarz przepłynął go w 1934 roku. Wynikiem tej wyprawy była głośna książka "Na tropach Smętka". Po dopłynięciu do Nowego Mostu powrót do Ukty mikrobusem.

Cena 30 zł/kajak, 50 zł/kanoe.

 

Wychodzi 15 pln od łebka. Miejsca parkingowe dla moto są przy przystani. Proponuję godzinę 13 jako godzinę startu w dół rzeki, tak, żeby popołudniu zdążyć jeszcze się przejechać i zrobić zakupy na wieczorną balangę...

 

Zgłaszajcie swoje kandydatury dziś do powiedzmy godz. 21, ja na wszelki wypad zamówię ze 2 kajaki więcej, bo za ew. rezygnację z kajaka nie trzeba oczywiście płacić. A więc chętni do moczenia doopy w Krutyni wpisywać się....

 

I popłyniemy DO PIEEEKŁAAA :D

 

ps. w razie wątpliwości i głupich pytań PW lub tel. podany w profilu

 

CZUWAJ :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wyruszam w wasze ramiona w piatek po południu (mam nadzieję, że mnie wypuszczą z roboty!!). W razie czego mam kontakt do Olgi. Nikogo nie będę namawiać na jazdę ze mną, bo mam fazę nie rozwijania zawrotnych prędkości, a samotne podróże odbywam dość często, więc w razie czego możecie składać zamówienia na napoje bogów zanim nie dotrę do piekła :biggrin:

Pozdrawiam i do zobaczenia

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROB ROCKI dzwoń do wojtasika albo do mnie chętnie zobaczę twój nowy sprzęt :P

OLESKA ja jeżeli chodzi o kajaki ja jak najbardziej się piszę chociaż - spływ w sobotę

oznacza umiarkowaną balangę piątkową :notworthy: :biggrin: a słowo umiar jest mi obce

do jutra bando szatana :biggrin: :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LYsY -> to chcesz te moja trojke ili niet... bo niespojne Twe wypowiedzi... aha i w koncu kiedy smigasz... czwartek czy piatek?

 

oleska -> wojtasik na kajaki chetny :P

 

JoasiaDH -> ...znaczy sie nie podczepiasz sie do eskadry 'ostatni czwartek tygodnia', gdyz smigasz w piatek, si?

 

Barył -> spoko... damy ognia w czwartek :P :biggrin:

 

pozdr,

w

 

ps. kurcze... odebralem wlasnie nowe ciuchy na moto... :biggrin: ale czad :notworthy: :D

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LYsY -> to chcesz te moja trojke ili niet... bo niespojne Twe wypowiedzi... aha i w koncu kiedy smigasz... czwartek czy piatek?

 

Excuse moi, mea culpa. Chcę jechać w czwartek i gdzieś powyżej pytałem, czy mogę się zabrać z kimś z centrum na punkt zborny (bo nie wiem gdzie on ci, gdzie). Co do trójki - to myslałem, że nie ma sensu jej taszczyć jeśli Gerard weźmie czwórkę, która jest cała pusta. Sorki za zamęt.

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...