Skocz do zawartości

WYJAZD NAD śNIADRWY 7,8,9 LIPIEC


Rekomendowane odpowiedzi

Drogi LYsY Wojtku!

Niniejszym użyczam gitarrry. Ja grać nie łomiem, ale wiosło mam :P . Gitarrrą się opiekuj do mojego przyjazdu do Kwika/ku, no chyba że w ogóle nie uda mi się tam dojechać... Dziś zawiozę wiosło Gerardowi.

Pozdrawiam wszystkich

Jadzia/(ew.+1) według nomenklatury Wojtasika :D

 

PS jak już wspomniała Maryś, piszę się na kajak z ochotą... spróbujemy nawet zjarać tą gumę, na której go wcześniej postawimy :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoasiaDH -> ...znaczy sie nie podczepiasz sie do eskadry 'ostatni czwartek tygodnia', gdyz smigasz w piatek, si?

Si si, jutro z rana stawiam moto do warsztatu, bo kieruneczki mi nie działają i nie mam przez to możliwości mrugania do przystojniaków, a już mam dość proponowania randek policjantom za nie wystawianie mandatów :biggrin:

Jak wszystko wypali, to ruszam w piątek po pracy.

 

See you in hell

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :P

 

Gerard, to ja się piszę do tej czwórki :notworthy: Zarezerwuj mi jedno miejsce please :P

 

Mam prośbę: czy ktoś mógłby mi pożyczyć na ten wyjazd pajączka? Dziś jadę kupić karmiatę ale nie będę miał jak jej przytroczyć do motocykla.

 

pozdr

LYsY

 

PS. Czy ktoś przypadkiem na punkt zborny nie będzie jechał z centrum? Nie znam jeszcze Wawy i niestety nie bardzo wiem, gdzie się mamy spotkać :biggrin:)

GITARA JUZ SPAKOWANA MOZE KTOS WYDRUKUJE TEKSTY KILKU PIOSENEK ZE SPIEWNIKA TAK ZEBY WSZYSCY MOGLI POśPIEWAć :biggrin:

 

KTO JEDZIE W PIATEK O 16,30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi LYsY Wojtku!

Niniejszym użyczam gitarrry.

 

Droga Ty moja!

 

Serdecznie dziękuję. Będę się nią opiekował jak własnym... motocyklem :biggrin: :D

Co do śpiewników.. postaram się jeszcze skoczyć do dom i je wziąć (nie jestem pewien, czy mam je w Wawie). Się zobaczy :P

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE 5.5 godzinki :D ;) :biggrin: :crossy:

...uuu rzeczywiscie pozno sie juz jakos zrobilo... a ja jeszcze nie spakowany... :D wczoraj chcialem ale.............. zasnalem :icon_mrgreen: ...no to trzeba bedzie sie jeszcze wczesniej z pracy wymiksowac :eek:...

 

pozdr i do zoba,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wiara

 

Lecę w piątek o świcie - znaczy kiela 7-8 rano

Przelotowa 150 km/h

Ktoś się pisze?

Zrobim czwartkowym balangowiczom pobudkę strzałami z tłumików

 

Pozdro

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...