Skocz do zawartości

Czy wam tez po glebach tak gnie sie kierownica?


Rekomendowane odpowiedzi

Poluzujcie lagi na półkach to przestaniecie giąć te kierownice w końcu....

 

 

a ja jednak mam jakies opory z luzowaniem lag, boje sie poprostu ze przy locie np. 3 metry w dół bo takie srednio hopki skacze na torze wyższe loty tez sie zdażają , poprostu cos odpadnie :lapad: wiec wole wymienic 3 kiery na sezon i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tez strasznie gnie cos ale mam na to rade ... NIE PRZEWRACAC SIE :] Ja jadac w zime na 3 po sniegu na polu zlapalem boka tak ze sie porzadnie poobijalem a w moto rama przestawiona z tylu i kiera oczywiscie tak ze myslalem ze sie tego nawet nie bedzie dalo ruszyc. Ale zgodnie z radami wyzej wymienionymi kiera sie wyprostowala i teraz jest miodzio :-D POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mam kiere orgianlna suzuki dr i musze powiedziec ze jakosciowo jak w DT :-/ ... zaliczylem slizga na polu a ze wszyetko mocno poskrecalem (tak jak ma byc) to kiera mi sie tlyko zgiela i nic wiecej... niema sensu prostowac wciaz kierownicy...lepiej zainwestowac w porzadna (tak ja zrobie tylko niemoge wyczaic zadnej)... pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś zainteresowany Pro Taperem Contour 28,6mm za ok. 300zł ? Nówka oczywiście, jak się uda to nawet czarna może być, w komplecie jest jeszcze ta nakładka, tylko po prostu nie wiem ile ich mam sprowadzić :icon_razz:

http://i14.ebayimg.com/02/i/07/9e/ag/55_1.JPG

http://i3.ebayimg.com/01/i/07/a9/bf/93_1.JPG

 

Żeby nie było to wypowiem się jeszcze na temat seryjnej Magury montowanej w KtMach, wg mnie świetna kierownica, mialem trochę gleb i tylko raz mi się udało ją lekko wygiąć, ale wtedy motocykl konkretnie uderzył o ziemię i miałem mocno skręcone półki. Dodam że ta kierownica jest prawdopodobnie od nowości cały czas ta sama.

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wiec wychodzi na to ze kierownice jak się tylko kupi moto (enduro) w moim przypadku DT50r to trzeba ja wymieniać na jakąś renomowanej firmy?? ja zaliczylem glebe postojową no i zagieła mi się kierownica troszkę ją podprostowałem i da się jeździć ale też czeka mnie kupno nowej........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmieniam zdanie o Magurze, ostatnio wygięła się dość mocno od upadku na piach przy prawie zerowej prędkości... Musiałem koło w półkach lekko przestawić żeby się dało w miarę normalnie jechać... Ale może to przez zmęczenie materiału bo jednak już trochę przeszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...