Skocz do zawartości

KMX DT DR


Rekomendowane odpowiedzi

DR 125 slaba w stosunku do DT czy KMX. Ma tylko 12 km, 4t, V-max kolo 100. DT i kmx to 2t mocy rzedu 30 km. V-max okolo 130-140. O predkosciach maksymalnych mowie jezeli sa seryjnie przelozenia. Bo w takich moto zmienia sie przelozenie na krotsze w celu lepszego przyspieszenia i mocy. DT i KMX maja chlodzenie w cieczy, wiec to ulatwia troche sprawe. DT jest popularniejsza, z czesciami nie bedzie problemu. DT i KMX to mocyklyckle ciezke wagi okolo 125 kg.

 

Ale ja odradzam Ci te moto za taka kase. Jestem tego zdania co predator. Lepiej kupic hard Enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dysponujesz taką kwotą to nie zastanów się czy nie lepszy byłby motor hard enduro, takich jak KDX ,RX , WR, bo w nich remonty nie robi sie znowu tak często a dają dużo dużo większą przyjemność z jazdy.

Pozdrawiam

Te motocykle nie tylko podchodzą pod hard enduro i chyba nie chodziło ci o WR tylko WRE, bo to jest ta sama klasa co inne wymienione. Nie koniecznie trzeba mieć więcej kasy, bo często kmx'y bywają droższe od RX i KDX, może troszke zjedzą więcej paliwa, no ale nie ma nic za darmo :flesje: . Dr to troche co innego bo to jest czterosów więc przy takiej samej pojeności jak DT czy KMX ma dwa razy mniej mocy. Jeśli koniecznie masz wybierać pomiędzy DT a KMX i nie chcesz ic innego to chyba DT, al to tylko moje zdanie :biggrin:

Co do odpowiedzi Rzemyka to się nie zgodze, że KMX czy DT mają 30 koni, mają pare koni mniej, ale to nie jest takie istotne :wink:

Jeśli masz budżet 6 tys. to na utrzymanie takiego prawie hard enduro napewno bedziesz mial, bo pieniadze chyba sie nie biora znikad.

Ps: Troche często edytuje, poniewaz mi się nie chce czytać całych wypowiedz a później doapiero "doczytuje" :biggrin:

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tek kase to ja np nie kupil bym żadnego z tych moto, szukał bym czegoś innego, a mianowicie Hondy CRM 125, za te kase powinienej juz cos ładnego dostać. Ja mam Honde Mtx 125R i jestem z niej bardzo zadowolony, zostwiam z tyłu DT i to dość mocno. Ogólnie naprawde polecam CRM-a bo jest to niezły potwór. Kumpel ma takiego. Na gaźniku 28 mm chodził tak jak mój MTX, a po założeniu 32mm jest jeszcze mocniejszy.

 

Tu pare linków, ogólnie jest bardzo mało CRM-ów, ale jak się spokojnie, powoli poszuka to za 5 tys można wyrwać naprawde zajbisty sprzęt:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=108452371

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=109412002

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M220689

 

Ostanio był na allegro naprawde ładny CRM coś koło 5tys, ale chyba poszedł, bo był naprawde ładny, te które sąw linkach nie są za specjalne, ale mówie trzeba szukać.

 

Pozdro :wink: :biggrin: :biggrin: :flesje:

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CRm to jest naprawdę dobre moto i spokojnie można brać. Ma dużego kopa, tylko wedługo moich wiadomości zawieszeniem troche zostaje w tyle za KDX i RX.

Zrobie takie małe podsumowanko :wink:

Hard enduro: EXC, WR- to są naprawdę mocna bestyje, moca nie odstają od crossów

prawie hard enduro: KDX,RX,WRE- takie optymalne i chyba najlepsze bo dają dużo frajdy a koszt utrzymania nie jest najgorszy

Enduro: CRm i Ts- Fajne Enduraki z dobrą mocą i za dobrą cene

Lajtowe Enduro: KMX,DT- moc mają gorszą niż w/w i zawieche też, ale powiedzmy, że dobra DT nie jest zła :flesje:

Tutaj wymianiłem tylko 2t. Takie wnioski wysnułem po przeczytaniu wieeelu postów i tematów.

ja bym brał to co się trafi! My tu tak doradzamy, ale jak kupi DT i tak będzie w niebowzięty (przynajmniej ja bym był) :biggrin: Wiadomo jednak, że najlepiej kupić najlepsze :biggrin:

 

Na koniec takie małe zapytanko: Co ma lepszą zawieche KDX czy RX?

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT czy ja wiem dla mnie jest troche słaba. Chłopak ma 21 lat z tego co jest napsiane tak wynika i może sie dość szybko znudzić. Dlatego polecałny własnie cos mocniejszego.

 

Enduro - CRM

 

Hard Enduro - EXC, WR, WRE, KDX

 

Ale poczekajmy jak bedzie jahol to się dowiem, czy to bedzie jego pierwsze moto, czy nie bo to też jest bardzo ważne i najważniejsze co to ma byc cos bardzie uniwersalnego, czy coś bliżej do crossa.

 

poozdro :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro: CRm i Ts- Fajne Enduraki z dobrą mocą i za dobrą cene

Juz Ci mowilem zebys nie stawial TS i CRM na tym samym poziomie bo to sa 2 rozne bajki ...

TS jest mocniejsza o jakies 3km (znalazlem nowe zrodlo, ze o 6km ale sam w to nie wierze), ma lepsze zawieszenie i jest lzejsza o ladne pare kg.

Wiec o co chodzi ?

No i nie wiem dlaczego ale sa cholernie drogie. CRM dostaniesz 97r za ta cene co TS gora 95r i schodza szybciej.

Wiem bo sledze ogloszenia TS-ek.

pzdr

Edytowane przez Maly-PMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT czy ja wiem dla mnie jest troche słaba. Chłopak ma 21 lat z tego co jest napsiane tak wynika i może sie dość szybko znudzić. Dlatego polecałny własnie cos mocniejszego.

 

Hard Enduro - EXC, WR, WRE, KDX

 

 

Pierwsza sprawa to, że pominąłem w podsuowanku Mtx- przepraszam Z pewnością Honda by się znalazła na równi z KMX i DT. Może jeździłes na jakiejś zdezelowanej, ale DT i MTX to prawie to samo, opróczy wyglądu i marki.

Druga sprawa- Jestem przekonany, że EXC i WR to to samo co KDX i WRE. Sory i bez orazy, ale to lekka bzdura :wink:

 

Mały-PMI: może masz racje, niestety nie jestem w stanie tego określić, zauważ, że napisałem, że opieram się na innych tematach ,które śledziłem. jeśli sie myle to przepraszam :biggrin:

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to, że pominąłem w podsuowanku Mtx- przepraszam Z pewnością Honda by się znalazła na równi z KMX i DT. Może jeździłes na jakiejś zdezelowanej, ale DT i MTX to prawie to samo, opróczy wyglądu i marki.

 

Nie będę się kłócił, ale jak dla mnie MTX to inna bajka inny silnik, zawiasy i wszystko. Zapewne mówisz to o zwykłym MTX, ja mówie o wersji, która ja mam i gwarantuje ci, że ma wiekszego kopa niż DT i KMX i jest ogolnie lepsza.

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił, ale jak dla mnie MTX to inna bajka inny silnik, zawiasy i wszystko. Zapewne mówisz to o zwykłym MTX, ja mówie o wersji, która ja mam i gwarantuje ci, że ma wiekszego kopa niż DT i KMX i jest ogolnie lepsza.

 

 

kazdy chwali co ma i taka jest prawda... chyba,ze z Ciebie taki specjalista,ze potrafisz w pelni wykorzystac moc mtx'a i dt czy kmx'a i odczuwasz ta roznice w mocy jakakolwiek ona jest... dla mnie to jedna polka - na kazdym jezdzilem,a kmx'a mam tak sie sklada... i ogolnie kmx gotowy do jazdy 115kg ? czyli mam rozumiec,ze ksiazeczka obslugi klamie ? (bo tam jest 97kg napisane...) nie wazylem wlasnorecznie wiec sie klocic nie bede :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...