Skocz do zawartości

KMX DT DR


Rekomendowane odpowiedzi

kazdy chwali co ma i taka jest prawda... chyba,ze z Ciebie taki specjalista,ze potrafisz w pelni wykorzystac moc mtx'a i dt czy kmx'a i odczuwasz ta roznice w mocy jakakolwiek ona jest... dla mnie to jedna polka - na kazdym jezdzilem,a kmx'a mam tak sie sklada... i ogolnie kmx gotowy do jazdy 115kg ? czyli mam rozumiec,ze ksiazeczka obslugi klamie ? (bo tam jest 97kg napisane...) nie wazylem wlasnorecznie wiec sie klocic nie bede :biggrin:

 

pozdro

 

Tyle to jedynie such bedzie wazyl, chociaz to i tak mi sie dziwne wydaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to jedynie such bedzie wazyl, chociaz to i tak mi sie dziwne wydaje :wink:

 

 

hmm suchy 97kg... + 10l w baku + 1l w chlodnicy + 1l w skrzyni = 109kg :biggrin: zreszta ja nie twierdze,ze tyle wazy - tyle jest napisane tylko a jest jak jest :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gudaj kupilem 2-3tyg temu ale po sasiedzku tak moznaby powiedziec wiec raczej go na oku nie miales :biggrin: byly sasiad babci sprowadzil od rodziny z niemiec i przypadkiem sie dowiedzialem i teraz u mnie stoi :wink:

 

ale nie robmy spamu :biggrin: jak co to pisz na PM

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ma wiekszego kopa niż DT i KMX i jest ogolnie lepsza

Stary co ty mowisz wogule jezdziles na dobrej DT ?? Ze jakis twoj kolega ma wraka a ty maszyne ktura dobze chodzi to nie znaczy ze odrazu jest lepsze porownaj z inna np bo mialem juz takiego MTX jak ty i DT i jednak DT po zrobieniu tak jak ma byc leciala spokojnie 140 km/h a na kolko stawala na 3 biegu ,chodz MTX byl takze w idealnym stanie to niemogl dorownac jednak DT .

Zawieszenia takze nie ma lepszego bo sa porownywalne pozatym MTX ma beznadziejny hamulec z tyłu

 

W takiej cenie to polecam tylko KDX i CRM :wink: ewentualnie DT jak bys chcial kolega ktoremu sprzedlame dt ma ja teraz do sprzedania za 6 tys ale wpakowal tam sprezyny progresywne cylinder 170 ccm membrany carbonowe ,wiekszy gaznik i szczerze osiag jest min lepszy niz w KDX

Edytowane przez Koki_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary co ty mowisz wogule jezdziles na dobrej DT ?? Ze jakis twoj kolega ma wraka a ty maszyne ktura dobze chodzi to nie znaczy ze odrazu jest lepsze porownaj z inna np bo mialem juz takiego MTX jak ty i DT i jednak DT po zrobieniu tak jak ma byc leciala spokojnie 140 km/h a na kolko stawala na 3 biegu ,chodz MTX byl takze w idealnym stanie to niemogl dorownac jednak DT .

 

 

Nie będę sie kłócił, bo każdy ma swoje zdanie i gusta dla mnie MTX jest lepszy, ale to jest moja opinia, a dla kogos innego leszy bedzie np simson. Ale wydaje mi sie nie należy juz wprowadzać zamętu, tylko poczekać, aż johal powie coś więcej.

 

Pozdro :wink: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym osiagi jakie mozna wydobyc z motocykla zalezy tylko od jezdzcy sam wiem to po sobie jak przesiadlem sie z lajtowego enduro na YZ 250 i kolesie mnie kdx robili jak chcieli niemowie juz o crossowkach 125 a po 3 latach wprawy niemaja njamniejszych szans :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRM lub KDX

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=109701444 no tego za 6000 spokojnie sprzeda a nawet myśle ze duuuzo taniej a to jest wypas maszynka walonca na łeb na szyje MTX i CRM i KDX bo to jest wyczyn :-P ale bez mozliwosci rejestracji.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy chwali co ma i taka jest prawda... chyba,ze z Ciebie taki specjalista,ze potrafisz w pelni wykorzystac moc mtx'a i dt czy kmx'a i odczuwasz ta roznice w mocy jakakolwiek ona jest... dla mnie to jedna polka - na kazdym jezdzilem,a kmx'a mam tak sie sklada... i ogolnie kmx gotowy do jazdy 115kg ? czyli mam rozumiec,ze ksiazeczka obslugi klamie ? (bo tam jest 97kg napisane...) nie wazylem wlasnorecznie wiec sie klocic nie bede :biggrin:

 

pozdro

mój po zdjęciu zbędnych dupereli ważył ok 125 z paliwem

obecny ktm waży 115 z paliwem po korek :wink: , być może waga towarowa coś przekręca ale wątpie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój po zdjęciu zbędnych dupereli ważył ok 125 z paliwem

obecny ktm waży 115 z paliwem po korek :wink: , być może waga towarowa coś przekręca ale wątpie

 

 

i wlasnie dlatego sie nie kloce,bo samemu mi to cos nie pasuje :biggrin:

a wazyles swojego ? bo to by bylo jakies wiarygodne zrodlo ,a nie domysly ile moze byc...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nikt nie porownywal, powiedzialem, ze o wiele jej blizej do KDX/RX niz do CRM. Nie ma to jak k***a czytac ze zrozumieniem. Z reszta po cholere jak mozna nabic post ?

2. Nie sadze zebys wiedzial o tych moto cos wiecej niz przeczytales na tym czy tam innym forum. Jak nimi jezdziles to sory, ale jak nie to nie zabieraj glosu w dyskusji poniewaz ktos inny tez sobie moze poczytac i pie**olic farmazony jakiegos innego cepa ktory gdzie indziej przeczytal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...