Skocz do zawartości

wstrzasy kierownicy


zysio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanko jak jade moim rx troche szybciej po dziurach zwirze to kierownica lata mi jak glupia jak by sie sama skrecala ostatnio zrobilem lozyka w kierownicy to mniej troche lata podokrecalem kolo itd ale teraz czasami dalej tak mam nawej jak jade 30 na godzine mozliwe ze przez nadmiar powietrza ? prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie silnika to nie sa

bo jak jade czasami nawet na malych obrtotach to tak daje ale najczesciej na duzych i kola i szprychy tez sa dobre wiec co z tym a z lagami jak by byly krzywe to by chyba nie chodzily nie /? a choda i to bardzo dobrze zawieszenie dziala wiec co moze byc ale jak bedzie zaduzy nadmiar cisnienia to opona bedzie tez mocno skakac w gore i tak moze byc wlasnie ze bedzie latac kiera nie mam pomyslow jutro zobacze co sie bedzie dziac jak spuszcze tlen z kola:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom twarde to one jest troche ale chodzi a zawiecha jest dobra nie jest wyj**ana

mam znizonego rx

 

 

hmm chyba jestem za lekki bo jechalem dzis z kumplem z tylu i dopierdalalem to nie latala mi ani troche tak samo jak i dibo ja dopierdalal to nic nie latalo mu wiec albo za sl;aby jestem do niej albo jej nie moge wyczuc :wink:(

 

a jak mam zatwarde zawieszenie to co musze zrobic zeby bylo troche mieksze bo mozliwe ze jak ktos wsiada ciezszy odemnie to wtedy pracoje dobrze i dlatego nie dzieje sie takie zeczy bo ja waze zaledwie z jakies 50 kg:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kod ja kupilem to tak bylo ale mowie jak jechal kolega lub brat silniejsi odemnie to im nic nie lata tylko mi a jak jade we 2 osoby i ja kieruje to tez nie lata chociaz zrobilem lozyska w glowce ramy podokrecalem kola itd i jest juz prawie dobrze teraz mam tak tylko czasami ale jeszcze spuszcze powietrza i mam nadzieje ze problem zniknie a jak nie to rozbiore cala zawieche przednia i sie pobawie z tym moze z jednej lagi ubylo oleju.........?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zaweicha jest skastrowana.Nie wiem czy ona jest naprawde znizona czy moze po prostu cos w niej peklo.Np sprezyna ktos kawalek wyciagnol zostawil simeringi zmienil.I jest wyj**ana ale nie cieknie no.Musisz to rozebrac :Pja tam nią jezdzilem ale biegu wiekszego niz 3 nie wbilem wiec przy wiekszych predkosciach nie wiem jak jest pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: jak to wyglada ?? a dokladnie to juz jest mniej a mi sie zdaje ze mam zatwarda zawieche ale inni mowia ze nie moge jej utrzymac poprostu :banghead:: wiec juz sam nie wime

 

 

 

Sprzedam Aprilie Rx 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...