Skocz do zawartości

Oleje Orlenu do motocykli


MadMax997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że tu pełno technologów motula, castrola i innych. A normy orlen spełnia tylko na papierku, dobrze, że inne firmy są takie słowne i spełniają normy w rzeczywistości - a że tak zapytam - badał to ktoś? czy po prostu zagraniczne czyli na pewno dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uwazasz ze sa dobre, to masz super okazje je wyprobowac. Sezon idzie, zmieniaj olej na Orlenowski i do odciecia. Zdasz nam relacje.

:icon_mrgreen:

:clap:

Ja wiem jak to się skończy...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam Ci mówić jak i tak nie uwierzysz. Nie ma to jak autopsja więc lepiej niech powiedzą Ci co używają w sportach Orlen i pałują do odcięcia.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak? :bigrazz:

 

podaj swojego maila a podeślę Ci kilka fotek silnika R1 który wczoraj rozbierałem a przekonasz się jaki gnój potrafi pozostawić ten "super-olej" polecany przez przedstawicieli koncernu jak dedykowany :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak? :bigrazz:

 

podaj swojego maila a podeślę Ci kilka fotek silnika R1 który wczoraj rozbierałem a przekonasz się jaki gnój potrafi pozostawić ten "super-olej" polecany przez przedstawicieli koncernu jak dedykowany :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

 

Jesteś przekonany w 100% że to wina oleju jak dobrze rozumiem Orlen??

gnój równie dobrze może pozostawić Motul który nie był zmieniany przez x lat.

Orlenem puki co smaruję łańcuch, dobrze na tym wychodzę bo litr starczy mi na kilka lat :biggrin:

Edytowane przez michal.051
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no tak yamaha poleca te oleje oficjalnie do swoich motocykli... albo ktoś komuś dał w łape albo te oleje są naprawde niezłe. nie wiem jaka jest prawda ale uparte twierdzenie że drogi olej = dobry olej jest bez sensu.

 

a R1 mógł zajechać na sto innych sposobów niż zalanie jej orlenu. wg mnie zbyt pochopna diagnoza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak yamaha poleca te oleje oficjalnie do swoich motocykli... albo ktoś komuś dał w łape albo te oleje są naprawde niezłe. nie wiem jaka jest prawda ale uparte twierdzenie że drogi olej = dobry olej jest bez sensu.

 

a R1 mógł zajechać na sto innych sposobów niż zalanie jej orlenu. wg mnie zbyt pochopna diagnoza.

 

I takie wypowiedzi bardzo mnie cieszą, przynajmniej nie grozi mi bankructwo w warsztacie :icon_biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Witam używam olej orlen rider 10w40 osiem lat w dwóch motocyklach kawasaki vn 1600 i suzuki vs 800 żadnych problemów oba motocykle przejeżdżają w sezonie około 8000km różnicą pomiędzy motule który był wcześniej to lepiej działająca skrzynia biegów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...