Skocz do zawartości

Husqvarna WR 125 oraz Enduro do 5tys.


Rekomendowane odpowiedzi

jesli swoja wystawiales na allegro z filmikiem no to fajna sprawa z tym ze koszty utrzymania 2t mnie przerazaja najbardziej to bym chcial te 350 bo w takiej cenie to bede mogl dostac z zawiasem usd przod no ale jak nei ebde mial wyboru to pewnie bede musial kupic 250 slucham dalej sugesti

Jeśli chodzi o 250 to koszty są nieporównywalnie niższe niż w 125. Znajomy zawodnik (Piotr Leśniak) zmienił na ten sezon motocykl na 250 tylko dlatego że dużo taniej wychodzi mu utrzymainie. Tłok zmienia co około 30 godzin, a nie tak jak w 125 co 12. Części silnikowe zmienia się dużo rzadziej w takim motocyklu ponieważ nie osiąga on tak wysokich obrotów no i oczywiście nie trzeba go aż tak wysoko kręcić.

Sam się zastanawiałem czy nie kupić teraz jakiejś 250 ale w końcu jednak kupuje samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiarą na nowym tłoku i korbie zrobisz sezon na bank, rozmawialem z uzytkowanikami np wr 250 i mówią ze zaden to problem

 

co do TE 350 to nie wiadomo jak jest z czesciami bo chyba za wiele tego nie było, ale to tylko moje spekulacje bo sie nie dowiadywałem wiec zeby nie było ze wprowadzam w błąd :buttrock:

Edytowane przez lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozgladalem sie specjalnie za czesciami aczkolwiek patzylem w larssonie i tych innych i fakt ciezko z nimi :/

 

Adam a powiedz mi jak ze spalaniem napewno ja tego ostro nie bede palowal bo nie czuje sie na tyle dobry

wiem ze do tego trzeba lac olej najwyzszej jakosci o ile sie nei myle castrola r2? on chyba kosztuje kolo 50 zl? plus do tego bezynka strzelam (bo nie wiem) ze wciagnie kolo 10l/100km zeby poprostu bylo mnie stac na jazde tym cudenkiem i zebym nei mial niemilej niespodzianki w lesie :buttrock: bo raczej mam zamiar robic dluzsze trasy kolo 60-80 km wiec zeby paliwka w baku starczylo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej castrol R2 albo motul 800.

A benzyny powinno starczyć na te 80km jak zalejesz pod korek.

Aczkolwiek na taką jazde po lesie to odradzam 125, już lepiej 250 bo takiego motocykla troche szkoda na jazde w terenie. Ja swojej używałem głównie do jazdy po torze, gdzie przejeździłem 2 godziny i już mi wystarczyło, a w terenie to śmigałem po 4-5 godzin bez przerwy bez większego zmęczenia dla mnie, natomiast dla silnika to był na pewno duży wysiłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cwiara robiłem po 130 km po lesie jeszcze na starym tłoku ale na tym siodle to masakra dupa odbita i starczy na tydzien, ale zawsze w weekend sie wraca :), lałem pod korek do tego 5 w plecak asekuracyjnie i nigdy nie stanąłem i paliwo do domu dowoziłem, srednie spalanie na poziomie 10l/100 przy dyszy 195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TE 410 >> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=108805262 ale skaszczona czyt. zniszczona na MAXA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdr.

chłopie ty jeszcze zniszczonego enduro nie widziałeś :)

Ta te410 po prostu była uzywana do tego do czego została stworzona, wiec jezeli dla ciebie porysowane plastiki i porozwalane naklejki to zniszczone moto to lepiej sobie kup choppera :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena nie ta :) jest na allegro huska te 410 co ma dwa tlumiki z tylu wiec ten model predzej o tym co pokazales nawet nie marze

 

co do jazdy po lesie to motorek glownie bedzie jezdzil po lesie ten ciezki teren to sporadycznie w zasadzie to tylko lasy na tor raczej nie zawitam poniewaz nie mam w okolicy nic konkretnego wiec odpada

 

p.s. motorek musi byc do zarejestrowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwas wejz mnie juz nie rozsmieszaj!

Masz sie za jakiegoś Bossa tego forum?!

 

Chodzi mi o to spojz na stan rammy jest zardzewiala i widać ze kosle poprostu che sie go jak najszybciej pozbyc za mała cene!

Nic nie psialem o zadnych palstikach! zal.pl!!!!!!!

pozdr.

Edytowane przez SEBOOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Widze, ze juz mowicie o huskach 410, wiec sie podlacze.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M219172

Widze tuaj dwa tlumiki, sam nie wiem czy to zle czy dobrze :) Nie ma upsow :icon_question:

Ale czy akurat ten w ogloszeniu to dobry model? Pisaliscie, ze te 410 to wyczyn, czy koszty utrzymania go by mnie zabily porownujac tego kdxa. Napiszcie za jaka cene mozna by wyrwac jakas 410 w dobrym stanie. Czy siedzenie w niej jest takie wysokie jak w innych huskach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TE 410 to nie wyczyn tylko enduro, moc 40koni (różnie podają), koszty utrzymania nie są wysokie, porównywalne do kdx, wysokosc siedzenia taka jak w innych huskach. W dobrym stanie huske z roku 95 kupisz za 5-6tys.

 

a ty sebool wez wrzuc sobie na luz i przestan nabijac posty- nic nie wnosisz do tematu.

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem!

 

Dziwi mnie jedna rzecz w WR 125, a TE 410. WR'ka ma 40KM a TE 45KM. Dlaczego jest taka mała róznica?? Mówicie że TE to zabójca a nie ma takiej duzej różnicy w mocy, bo w pojemności troche się różnia :icon_question:

 

I jeszcze jedno pytanie w tej aukcji koles pisze że ta WR'ka pali tylko 4,5l. Czy to możliwe? Dobry to by był motor?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej aukcji to nie WR tylko WRE, koles zdjął podnózki pasazera i mysli ze kogos nabierze :) tak to prawda wre spali tyle przy normalnej jeździe, no ale jest słabsza od wr. A te410 to nie zaden zabójca tylko normalne enduro, a ma taką moc bo to 4T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc 34-35koni

wysokosc siedzenia taka jak w innych huskach.

 

 

Czy jestes pewny co do tej mocy? To sie nie zgadza z moimi danymi, czytalem, ze huska jest bardzo lekka i bardz mocna. Może być bardzo lekka ale takie 35 koni nie powala :)

"Siedznie jak w innych huskach" nie jest dosc sprecyzowane :icon_question: Jak możesz to powiedz czy jest np. jak w WR250 bo tylko z ta huska mam porownanie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kuniami sie pomylilem z te350 ale juz poprawione :) ona ma około 40kucy, lekka i zwinna jest-to prawda. A jezeli chodzi o wysokosc siedzenia to jest taka jak WR250. Ogólnie bardzo fajne moto, zaczynam na nie polować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...