Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz jakiś pismak zobaczy temat i napisze, że wśród motocyklistów panuje powszechny kult jeżdzenia z prędkością 300km/h i łamania przepisów. Jak dla mnie temat nie potrzebny, bo co to za sztuka osiągnąć predkość maksymalna na prostej drodze, żeby tak się tym wychwalać? Ja tam swoje jechałem, nieraz przegiąłem, ale po co mam wszystim o tym opowiadać. Wkońcu doprowadzimy do sytuacji, że moto będzie się kupować, by osiągnąć jak największą prędkość, żeby się pochwalić kolegom. Lepiej porozmaiwiać o technice, co robić czego nie, bo to na pewno bardziej nam się przyda w sytuacjach podbramkowych.

 

Ale to tylko moja skromna opinia

 

Pozdro

Edytowane przez thomek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160km/h na F2 na malej obwodnicy, bałem sie wiecej bo miałem wrażenie że silnik z ramy wyskoczy albo koło odpadnie- początki jazdy, wczesniej była WSK. Słyszałem że jakieś 240 może pojechać??

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pobiłem swój poprzedni rekord. Zmieniłem świecę bo miałem założoną o innej ciepłocie, wyregulowałem gaźnik i zawór wydechowy.

 

Wyciągnąłem licznikowe 150km/h przy około 9,5tys obr. "skulony" za tą małą szybką. Moto na oryginalnych zębatkach.

Niedługo spróbuje jeszcze sprawdzić z gps. Nie rozumiem dlaczego na allegro są powystawiane takie apki pegaso i ludzie piszą że jadą 120-130 (chyba mają padnięte zawory bo kiedyś mój też tylko tyle jechał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

450 km/h na moim gokardzie z silnikiem WSK + Tutbonetics ;) :)

 

tylko tyle, zwykle klepiac po klawiatzurze masz wiecej fantazji :evil:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...