Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Embe ale orgia, do tej pory nie moge dowiedzieć sie jak nazywam., Skąd 2wziołes to ciasto i twe grzyby, ale full wypass. Dobrze że Tomasz miał troche silenj woli i wyprowadzil kobiety bo niewiadomo co by sie stało. ABG twoje grzyby to szajsz ciasto karola biło rekordy ...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mówiąc o grzybach, macie na myśli naleśniki z grzybami? Ja zjadłem cztery i uważam że następnym razem też powinny być :wink:

Impreza była urocza, nie wiem tylko co sądzić o podwalaniu się Marysi do Wujka, jakoś przeboleję...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za przybycie, ja jeszcze nie czuję się całkowicie sobą po tym wszystkim :icon_exclaim:

 

Szkoda, że pojawiło się jedynie jedno dzieciątko, bo już po Waszym wyjściu dowiedziałem się, że pewien Michał został w domu. Panie Fidel...następną razą weź obydwa :icon_razz:

 

Wasza obecność ponownie poprawiła kondycję mych zrostów. Dzięki za ciacha, bezy, ananasy, kanapki, sałatkę i kurcze te grzybki i dziczyznę oraz deliszysz delicje :icon_exclaim:

 

...no i chyba do następnej razy :D hę? Nie wiem jeno co zrobić z krzesłami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na ciężkim kacu :icon_biggrin: Nikt nie ma sily odpisać :wink: Oj działo się...

 

Wystarczyło że wyszedłeś ABG i od razu się impreza rozkręciła :cool: :wink: :cool:

 

Karol bucu. To nie wiesz, że się dzwoni ? :biggrin:

 

 

ABG twoje grzyby to szajsz ciasto karola biło rekordy ...... :biggrin:

 

Wcale nie wątpię, ale oceniać nie mnie bo ciasta mamy Karola nie spróbowałem. Szczerze to musiałeś trafić akurat na tego jedynego borowika szatańskiego i dlatego Ci nie smakował. Nie bój żaby, objawy potrafią się pokazać nawet po 6 miesiącach od konsumpcji :icon_mrgreen:

 

A teraz bardzo ważne pytanie ode mnie i Greeda, a myślę, że Karola też zainteresuje. Co z tą wiśniówką???

 

 

Embe, cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym spotkaniu. Nie miałem okazji osobiście, ale wiedz, że wyglądasz dużo dużo korzystniej niż ostatnim razem. Oby tak dalej :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A teraz bardzo ważne pytanie ode mnie i Greeda, a myślę, że Karola też zainteresuje. Co z tą wiśniówką???

 

 

 

Przyłączam sie do pytania.

 

Michale, mowilem Ci juz, ale napisze i tu. Swietne spotkanie, dobrze ze pipul Cie wizit :icon_eek: Jak wiesz, ja ide do hospitol, wiec mozliwe ze przez pare dni Cie nie bede odwiedzał. Bi strong lajk aj traj tu bi :biggrin:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam sie do pytania.

wisniówka, Jak mówił słynny sierżany Kufel " to poszła sie je.....ć".

Ale tak na poważnie jest i czeka ale trza jakieś miejsce znależć......

pucować mi zaraz kto ma duże mieszkanie i blisko mnie

 

 

Impreza była urocza, nie wiem tylko co sądzić o podwalaniu się Marysi do Wujka, jakoś przeboleję...

co robić, trzeba z tym, żyć :) nastepnym razem wujka dopodniemy na klatce schodowej tuz przed imprezą :biggrin: i Marusia zostanie dla ciebie wodzu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie najlepsza impreza i mnie nie bylo...... :D

Hmmmmm.... ja to mam takiego pomysla. Moze jakies kolejne spotkanko zorganizujemy u mnie? Michala trza tylko wpakowac do samochodu i kita na Konstancin! Z Kabat macie rzut beretem do mnie (mokrym :D ).

Chalupa duza-pomiescimy sie duuuuza gromadka ;)

Ten pomysl nalezy do mojej mamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embe! Ogromne "SĘKJU" za miły wieczorek dla Ciebie i wspaniałej rodziny, która też nieźle się napracowała przy przygotowaniach. :clap: Mam nadzieję, że jest tak jak piszesz i nasze wizyty istotnie przyspieszają proces gojenia się ran fizycznych i psychicznych :biggrin: i upewniają Cię w przeświadczeniu, że pamiętamy o Tobie i 3mamy kcijukiiii za szybkie ozdrowienie. :icon_mrgreen:

 

A tak z innej paczki, to widzę, że jakieś straszne oskarżenia, kierowane czystą zazdrością, padają pod moim adresem. I już została podjęta decyzja wydania mnie w ręce "wodza" Kamandira?! No panowie, proszę! Jak to mówią za wschodnią granicą: USPAKOJTIES!!

 

Pozdrawiam i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A tak z innej paczki, to widzę, że jakieś straszne oskarżenia, kierowane czystą zazdrością, padają pod moim adresem. I już została podjęta decyzja wydania mnie w ręce "wodza" Kamandira?! No panowie, proszę! Jak to mówią za wschodnią granicą: USPAKOJTIES!!

 

Pozdrawiam i dobranoc.

No co ty ręce kamandira to jak błogosławieństwo szefa :)

a tak naprawde to nikt Cie nie oddaje, wręcz przeciwnie, ale wiesz Komandir sam bierze i nie pyta nikogo :wink:

 

Oczywiscie najlepsza impreza i mnie nie bylo...... :)

Hmmmmm.... ja to mam takiego pomysla. Moze jakies kolejne spotkanko zorganizujemy u mnie? Michala trza tylko wpakowac do samochodu i kita na Konstancin! Z Kabat macie rzut beretem do mnie (mokrym :) ).

Chalupa duza-pomiescimy sie duuuuza gromadka :smile:

Ten pomysl nalezy do mojej mamy :wink:

podaj termin i hopla

ale ale a co z noclegiem dla tak dużej grupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekazcie mu pozdro, no i zeby szyko wracal do zdrowia.

Przyszly sezon juz czeka na Michala

 

 

POZDR:jak by sie ktos z nim widzial to przekazcie mu ze jestesmy z nim

Ale Michal sam sie juz wypowiada w tym temacie :banghead: Troche polezal w szpitalu, ale teraz jest juz w domu i normalnie korzysta z kompa , takze mysle, ze i osobiscie niebawem Wam podziekuje za pozdrowienia :bigrazz:

 

 

Komandir

Ty to lepiej szybko popraw, bo jak Tomek to zobaczy, to dostaniesz po glowie (to jest wersja baaardzo optymistyczna :D ) tudziez zostaniesz rozstrzelany (to juz wersja mniej optymistyczna :D )

 

 

podaj termin i hopla

ale ale a co z noclegiem dla tak dużej grupy?

No, nad noclegiem trzeba by pomyslec.....

Zakladalam, ze bylaby to impreza bezalkoholowa......

A termin? Czekam na propozycje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...