Skocz do zawartości

Sidi Vertigo Corsa VS. Sidi Vertigo


Rekomendowane odpowiedzi

o butach na forum było dużo oj dużo, kupa ludzi poleca vertigo przymierzałem fajnie lezą na nodze wygodne na ebayu za 600zł cena fajna ale jak sobie tak oglądam to wyglądają jak zwykłe kozaki z podoszywanymi plastikami. Ale potem spojrzałem na corsy i tu całkiem inna klasa usztywnienia ta szyna strasznie mi sie spodobała ale ponad 200zł doroższe i pytanie warto tyle dopłacić idzie w tym przejść kilka metrów na zajęcia i tak będe w adidasach jeździł

 

A są może jakieś buty które uchronią przed boczym zmiarzdżeniem i nie są to enduro po kolana :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

czesc, ja natomiast mam pytanie co do tego sprzedawcy z aukcji http://allegro.pl/item677775043_sidi_vertigo.html

 

cena kuszaca, spotkalem rowniez o 300zł drozsze takie same buty, mysle ze zdecyduje sie na wlasnie te z aukcji ale cena naprawde wzbudza moje podejrzenia co do towaru

 

jak sadzicie? ktos mial juz do czynienia z tym sprzedawca? :bigrazz:

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja natomiast mam pytanie co do tego sprzedawcy z aukcji http://allegro.pl/item677775043_sidi_vertigo.html

jak sadzicie? ktos mial juz do czynienia z tym sprzedawca? :bigrazz:

 

Umów się osobiście, jeśli masz wątpliwości co do sprzedawcy. W końcu jesteś z tego samego miasta :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja natomiast mam pytanie co do tego sprzedawcy z aukcji http://allegro.pl/item677775043_sidi_vertigo.html

 

cena kuszaca, spotkalem rowniez o 300zł drozsze takie same buty, mysle ze zdecyduje sie na wlasnie te z aukcji ale cena naprawde wzbudza moje podejrzenia co do towaru

 

jak sadzicie? ktos mial juz do czynienia z tym sprzedawca? :bigrazz:

 

pozdrawiam :wink:

 

860 PLN to raczej taka standardowa cena za te buty. Ja za swoje w zesżłym roku dałem 790 PLN, ale faktycznie kurs waluty nieco się zmienił. Jeżeli ktoś przedaje Vertigo za 1160 PLN to krzyżyk na drogę :D No chyba że miałeś na myśli Vertigo Corsa...

 

Co do wiarygodności sprzedającego - weź przesyłkę za pobraniem i temat z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ;)

 

gość jest z poznania wiec sie umówimy na przymiarke i odbiór bucików

 

natomiast w moto-akcesoriach ten sam model VERTIGO - nie corsa krzykneli 1050złociszy, i to jest najnizsza cena w sklepach jaka udało mi się znaleźć w ostatnim czasie

 

z tym że na alledrogo wyczaiłem te za 860 wiec naszly mnie watpliwosci, a dodam ze na aukcji nie jest zaznaczone ze buty sa nowe

 

ale skoro uwazacie ze cena jest "normalna" jak na nasz kryzys to nie widze ryzyka. :icon_razz:

 

mam nadzieje że chińczyki nie zdążyli podrabiać butów motocyklowych :icon_mrgreen:

 

ps. co tam dają jeszcze do tych butów vertigo? chodzi mi czy sa jakies dodatkowe akcesoria do nich w kartonie?

Edytowane przez Szynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. co tam dają jeszcze do tych butów vertigo? chodzi mi czy sa jakies dodatkowe akcesoria do nich w kartonie?

 

Jeżeli można to zaliczyć do akcesorów, to w opakowaniu było jeszcze kilka broszurek sidi + naklejki ;)

 

Coś takiego: http://photos04.allegroimg.pl/photos/orygi.../92/673239289_5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a i google nie gryza i nie wymagaja oplat za korzystanie :)

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem zakupić Vertigo Corsa, ale akurat brakło mojego rozmiaru (po za tym wydawały mi się fajnie sztywne - typowo do sportowego motocykla).

Kupiłem Vortice i jestem z nich bardzo zadowolony, rewelacyjna wentulacja (2 wloty) oraz bardzo wygodne jak na buty sportowe (na sportowy motocykl) do chodzenia (dziennie niestety kilka km muszę robić i nie narzekam). Jedyny minus jazda w mocnym deszczu, przez przednie wloty dostaje się trochę wody do środka, ale na butach nie ma nic na temat wodoszczelności.

 

Jednym słowem POLECAM ! W skali 1-6 zasługują na 5 (ten punkt mniej za deszcz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zakupić Vertigo Corsa, ale akurat brakło mojego rozmiaru (po za tym wydawały mi się fajnie sztywne - typowo do sportowego motocykla).

Kupiłem Vortice i jestem z nich bardzo zadowolony, rewelacyjna wentulacja (2 wloty) oraz bardzo wygodne jak na buty sportowe (na sportowy motocykl) do chodzenia (dziennie niestety kilka km muszę robić i nie narzekam). Jedyny minus jazda w mocnym deszczu, przez przednie wloty dostaje się trochę wody do środka, ale na butach nie ma nic na temat wodoszczelności.

Oglądając Vortice w sklepie odniosłem wrażenie, że bez instrukcji obłsugi nie da się ich założyć na nogę. Ba, nawet próbowałem przymierzyć, ale poległem na tych licznych spinkach, klipsach, żyłkach, sryłkach itp. Jak to wygląda w codziennym użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...