Skocz do zawartości

Kurtka RETBIKE


Rekomendowane odpowiedzi

witam, wlasnie sie zastanawiam nad kupnem kurtki na cb500, w gre wchodzi raczej textylia poniewaz na skore mnie nie stac :bigrazz: moje pytanie.... czy kurtka retbike model RETBASIC model 2005 jest cos w ogole warta? ma moze ktos owa i moze sie wypowiedziec co i jak z nia? jakie jeszcze kurteczki polecacie w podobnej cenie (mile widziane tansze, dobre :biggrin: ) ma ona jakies ochraniacze ale to pewnie z tej lipnej pianki, przynajmnije tak sie czesc ludzi wypowiadala na forum na ich temat. bede wdzieczny za pomoc, pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jesli moge pomóc to wtrace swoje trzy grosze,ja smigam w całym koplecie METRO,mam kurtke MOTORBIKE,jak na ta cene to kurteczka spoko,ochraniacze na ramiona i łokcie sa solidne,niestety na plecach jest tylko pianka,no i kurtka ma jeszcze jedna wade,zapięcie pod szyja jest krutkie,przez co troche wieje,ja to juz postanowiłem kupic kołnierz na chłodniejsze dni,poza tym to mi ta kurteczka podoba sie i odpowiada,ma sporo kieszeni i dobrze lezy,ze swojej strony moge polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Również jeżdżę w metro kurtka motorbike i spodnie schort-nie narzekam

tu masz link do tesu kurtki

http://www.motocyklmania.com/akcesoria.php?id=132

i do jakiejś z retbika

http://www.motocyklmania.com/akcesoria.php?id=133

wybór należy do ciebie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz metro zaoszczedzisz kase bo tylko 275pln i kurteczka fajna ochraniacze z atestem twarde na plecach pianka, świetne wykonanie materiał gruby, co wazne mozliwosc odpięcia podpinki

 

chyba ze wolisz taniej to mam fajna kurteczke na 176-180 z ochraniaczami textylna jezdziłem w niej jeden sezon ale kupiłem kombi i leży nie uzywana oddam tanio info na pw :biggrin:

 

a jesli nowa to merto!!!!

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sam jeżdzę w kurtce retbike, właściwosci materiału spoko (nie przewiewa i przy temp. 0 stopni da sie jeździc), latem też da sie jeździc, ma wywietrzniki na suwak. Minusem jest jakość wykonania, mam na mysli szwy, u mnie było dużo wiszących nitek, niektóre szwy zaczynały sie pruć bo nitki nie nie były zawiązane (juz się z tym uporałem) Kupiłem retbike bo miałem najblizej, do Łodzi po ubrania metro nie chciało mi sie jechac. Na szczęście za swoja dałem tylko 300pln. Wydaje mi sie że metro są konkurencyjne dla retbika, ceny maja atrakcyjne,a moze wykonanie lepsze. Sam się zastanawiam nad kupnem kurtki dla dziewczyny, może kupie metro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez uzytkuje RETBIKE'a i musze powiedziec, ze jestem zaskoczony wypowiedziami odnosnie wiszacych nitek :lapad: U mnnie w kurteczce i spodniach wszystko jak nalezy zero jakichkolwiek problenow z wystajacymi nitkami :icon_mrgreen: moze poprostu producent uporal sie z tym problemem :smile: ogolnie jestem bardzo zadowolony, tyle ze swoja wypowiedz odnosze do jazdy w chlodniejszych warunkach tj. okolo 10 stopni C, jak sie kurteczka i spodnie sprawuja latem bede mial okazje przetestowac niebawem :flesje: Ogolnie mi bardzo pasuje szczegolnie jesli chodzi wykonanie - jakosc :flesje: Duzo kieszonek, schowkow, kieszeni, wentylacji, bardzo cieplo, poza tym solidnie uszyte i wykonane z porzadnych materialow, dodatkowo wstawki fluorescencyjne, wiec widocznosc znacznie poprawiona na drodze :flesje: Nie bede wsie wypowiadal co do ochraniaczy, bo tez bardzo nie chcialbym ich nigdy wiecej testowac...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komplet rettouring '05 nawinęłem w nim ok. 7000 km.

Muszę potwierdzić że nici strasznie się strzępią (zarówno kurtka jak i spodnie).

ponadto przy obecnych temp (pow. 30st) jest za nich za gorąco - po powrocie z pracy (30 min) po prostu pływam, najgorzej ze spodniami, choć rękawy w okolicach nadgarstka też mokre). Jednak w zakresie temp. 0-20 st. sprawują się świetnie.

Czy komuś oprócz mnie zdażyło się ułamywanie kawałków ochraniaczy ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze zachwalałem Retbika, to teraz niestety muszę podać trochę krytycznych uwag.

Użytkuję komplet Retbika trzeci sezon i stwierdzam, że podszewka w spodniach się pruje, pękają ochraniacze kolan, zaraz końcówka się odłamie :lapad: Materiał po praniu w pralce stracił kolor i spodnie nie są już tak całkiem czarne :icon_mrgreen: No i niestety ostatnio zauważyłem, że przewiewa mi w nich kolana :flesje: Na przyszły sezon kupuję porządne spodnie z membraną goreteksową, które starczą na dłużej niż 3 sezony i nie będę już prał w pralce :icon_mrgreen: Kurtka jest bardziej OK, nią nie mam problemów, chodź ostatnio używam jej sporadycznie. Jedyna uwaga, to przeszycia na podpince, które się prują :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...