Skocz do zawartości

Augustów???


vx800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w sierpniu (17) mam imieniny. Jest wtedy długi weekend, bo piątek 15 sierpnia jest czerwony w kalendarzu.

Mam pomysł, żeby zorganizować wtedy impre w domkach w ośrodku wypoczynkowym w okolicach Augustowa. Koszt pobytu w trzyosobowym domku z lodówką, prysznicem i kiblem 100-200m od jeziora wynosi od osoby około 15-30 zł. za dobę.

Do tego są bardzo fajne okolice, masa fajnych miejsc, wyciąg do nart wodnych w Augustowie, ... ogólnie - zajebistość.

 

Chciałem sprzwdzić, kto by się pisał.

 

Ciekawi mnie np. czy grupa poznańska, lub południowa miałaby ochotę tłuc tyłki tak daleko.

 

W razie zainteresowania, pod koniec miesiąca zrobimy rezerwację. Zastanówcie się. Załatwię bimber domowej roboty i nieziemskiej mocy :lol:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest WNIEBOWZIĘCIE NMP I CAŁEJ MOTOCYKLOWEJ BRACI.

Jak policzę te wszystkie zloty to nie starczy mi kasy ale jak pamiętam zawsze chciałem pojechać w okolice Mazur. Teraz nie wiem ale godne rozważenia. A narazie dziś odbieram moto z serwisu i nie wiem ile zabulę.

 

PS Japończyki - przegląd serwisowy zalecany na 7000km - sprawdzone i nic do zrobienia poza naciągnięciem łańcucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VX, może nie w tym tygodniu, bo ludziska urlopy i wjazdy planują! A może wreszcie uda się jakiś duży, wakacyjny wyjazd zorganizować? Ty na swoim maleństwie możesz jechać na koniec europy i spowrotem... :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę, tylko szybę bym musiał zakupić (albo zagadać z Rafikiem, bo on sobie sam zmajstrował).

Problem jest taki, że zacząłem pracować od 1 kwietnia (uczę się jeszcze na 4 roku dziennych studiów magisterskich), a urlop przysługuje mi po 6 miechach, czyli w ... październiku :cry:

Będę miał wakacje w systemie weekendowym, dlatego kombinuję, jak zorganizować fajnie dwa długie weekendy 19-22 czerwca i 15-17 sierpnia.

 

Pozdro.

 

A w ogóle, to średnio co tydzień w wakacje jestem w Augustowie na moto, więc jakby ktoś miał kiedyś ochotę na wspólny pobyt, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jacek może zgramy Borutę z Augustowem ???? A koniec czerwca nie pasuje ? Zastanów się.

 

Pozdrawiam, Paweł

 

Dokładnie

That's good idea!

Pomyślcie o tym. Może być git, nawet woda będzie OK do pływania.

Jestem za! Zatargam tyłek tak daleko z przyjemnością.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisłem jade w tym czasie na MOTO GP do BRNA ale jak bede wracał to moge na jeden dzien wskoczyc do Augustowa

 

Pablo, na koniec to już o imieninach "Boruty" na koniec Czerwca!

:)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 6 sierpnia mam urodziny ! Nastepna okazja :idea: Nie powiem które bo i tak Dominik w Łeczycy powiedział....Szkoda ze nie zostajesz na imprezke bo bys sie trochę z młodzieżą rozerwał.... :D

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...