Skocz do zawartości

Lekkie niedrogie enduro w czterosuwie


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zmienic motocykl na bardziej nadajacy sie do jazdy w terenie. Obecnie jezdze Suzuki DR 600 i jak się okazuje jego największą (o ile nie jedyną) wadą jest masa.

Zastanawiam się nad DR 350 ale może jest jeszcze coś innego nad czym warto sie zastanowić.

 

No i chodzi o cenę poniżej 10 000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj wr250 - duzo o tym na forum bywa, ja niestety moge ci go tylko polecic z tego wzgledu, ze zachwalali go inni (sam prawie nic nie wiem o tym moto)

 

a suzi dr 350 to tez dobry wybor, jest szybsza i mocniejsza od xt350 i ma lepszy zawias, mozna nawet nia troche poskakac, najlepiej jakbys mial na przodzie upside-down :crossy:

 

zastanow sie tez nad ktm lc4 400 - duza moc (ponad 40 KM), znosna masa - suchy wazy 136 kg

 

a jezeli nie zalezy ci az tak bardzo na mocy, to polecam kawasaki klr 250 - obecnie tym smigam.. ma 25 konikow po odblokowaniu, wazy 135 kg. bylem zdziwiony jak dobrze chodzila w terenie nawet na oponach asfaltowo/szutrowych (kostke dopiero bede zakladal). tam gdzie moi kumple na klr 600 i ktm lc4 640 sie zakopywali i toneli, tam ja przelatywalem bez wiekszych problemow (oczywiscie tyl mi mielil, bo slaba przyczepnosc na tych oponkach). na gume sam nie idzie, trzeba sie troche napracowac, ale jak dojdziesz do wprawy to problemu nie bedzie :buttrock:

powerslide`y wychodza (co prawda na razie marne, ale to nie wina moto, tylko moja - musze cwiczyc i cwiczyc)

mankamentem jest ponoc glowica, z ktora sa czasem problemy - jednak ja takowych nie mam i mam nadzieje ze miec nie bede.

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienic motocykl na bardziej nadajacy sie do jazdy w terenie. Obecnie jezdze Suzuki DR 600 i jak się okazuje jego największą (o ile nie jedyną) wadą jest masa.

Zastanawiam się nad DR 350 ale może jest jeszcze coś innego nad czym warto sie zastanowić.

 

No i chodzi o cenę poniżej 10 000 zł

 

Polecam Kawasaki KLX 300 R:buttrock: Mocny, w miarę lekki i z bardzo dobrym zawieszeniem. Za 10.000 spokojnie kupisz sztukę w bardzo dobrym stanie, z której będziesz się cieszył bardzo długo. Przyjedź do mnie to udostępnię ci swojej na chwilę, to sam się przekonasz :-)

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thefex Dr z upsami jest gorsza w teren niz ze zwykłym zawieszeniu.

Tak jak Krystian polecam KLX 250/300 bo to lekkie motocykle 116kg w stanie gotowym do jazdy, mocy 29/31 KM i niedrogie w eksploaatcji. To takie jakby lajtowe i tansze w utrzymaniu Wrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Hard-enduro?

W tej cenie szukałbym WR 400 (ciężko znaleźć ale za 11 000 już lajtowo są http://allegro.pl/item96086721_yamaha_wr_400_1999_r_.html ) o ile masz kase na eksplatacje.

 

A jak kasy brak/szkoda na eksplatacje to XR 400 http://allegro.pl/item103048108_honda_xr_4...ie_enduro_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Hard-enduro?

W tej cenie szukałbym WR 400 (ciężko znaleźć ale za 11 000 już lajtowo są http://allegro.pl/item96086721_yamaha_wr_400_1999_r_.html ) o ile masz kase na eksplatacje.

 

A jak kasy brak/szkoda na eksplatacje to XR 400 http://allegro.pl/item103048108_honda_xr_4...ie_enduro_.html

hahaha , "nie jezdzil w zawodach" a na przedniej owiewce jak byk widac numer startowy pewnie z Mamry Challange ( widac napis Mamry ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...