Skocz do zawartości

Dziś na drodze Poznań - Warszawa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak jechałem na Siomsonie z siostrą zdarzyła się podobna sytuacja... Ja jadę prawą stroną pasa, aby mogli mnie spokojnie wyprzedzać (bo w sumie nie jechałem za szybko :]). Więc zaczął mnie wyprzedzać kierowca jakiegoś tereniaka (samochodu), przecinając oś jezdni. Z zakrętu na przeciwległym pasie wyjechało inne auto, a koleś z tereniaka bał się o niego zachaczyć więc odbił w prawą stronę na mojej wysokości... Miałem dużo szczęścia, że nie wyglebałem, bo podczas zjeżdżania na pobocze musiałem pokonać ok. 10 cm uskok jezdni :D Ale miałem stracha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam bez kamizelki z włączonymi cały czas długimi i dosyć często zdarza mi się awaryjne hamowanie i zjazd na pobocze. Najlepiej byłoby takiego gościa złąpać i wrzucić do celi pełnej recydywistów i wspomnieć im że koleś jest pedofilem.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki YZF !

A co trzeba powiedziec recydywistom jak sie wrzuci do nich motocyklistę który robi stójki w centrum, jeździ 150 i wiecej w miescie i urywa lusterka ??

 

PS. Na głupotę nie ma lekarstwa , bez względu na wiek i rodzaj prowadzonego pojazdu.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowcy jeżdżą białymi :)

Ogólnie ta droga to koszmar, jedna z najgorszych jakimi dano mi było jechać.

Widziałem również wypadek dwóch katamaranów, chyba czołowo się zderzyły.

Auta skasowane porządnie.

 

Konkretnie, to odcinek Konin-Warszawa. Sztuka przeżycia i ekwilibrystyka jazdy. Inna trasa o podobnych "właściwościach", to Przemyśl-Kraków. Miłośnikom traumatycznych przeżyć "polecam" również traskę ze Śląska do Poznania (przez Lubliniec, Kluczbork).

Uważajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek udało mi się jechac autobusem... kierowca jakiś taki bez wyobraźni.

 

2jezdniowa, 2pasmowa droga- z prawej strony pętla autobusowa. kierowca rzeczonego autobusu, zjezdzał na srodek (pomiedzy oba pasy) i stawał tak,zeby wypuscić/wpuścić autobusy z i na pętlę.

 

samochód by nei przejchał - ale motocykl bez problemu... najgorsze jest to,ze przez tego pacana, do pierdla w razie czego trafiłby ten, który by 'wymusił' a nie sam buc...

 

heh sam tamtędy jezdzę i jadę jak widzę,ze autobus z mojej strony się zatrzymuje zeby zjechać na pętlę...porażka. nie zawsze też widać czy coś chce wyjechać z pętli (zwłaszcza jak jedziemy za/obok autobusu :)...

 

dodano: ps to tak przy okazji braku wyobraźni. nie chciałem dodatkowego tematu zakładać.

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...