Skocz do zawartości

retbike '06 vs '05


Rekomendowane odpowiedzi

Założę się, że te pochlebstwa w tym wątku to jakaś pseudo reklama bo nie wierze, że ktoś kto miał ich wyroby może tak to wychwalać.

Hehehe, zdekonspirowałeś mnie! :evil:

Do rzeczy jednak. Rzeczywiście spotkałem się z narzekaniami na jakość ciuchów Retbike. Do tej pory wszystko szyte było w Polsce. Smutne, bo okazuje się że nie można jeszcze polegać na polskich wytwórniach. W związku z licznymi reklamacjami produkcja została powierzona firmie zagranicznej, która zaopatruje np Utikę i Arlen Ness... Różnicę rzeczywiście widać. Skąd to wiem? No cóż, właściciel jest bardzo rozmowny, a ja do milczków też nie należę :icon_twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM, co do spodni to chyba faktycznie bedzię się trochę zgadzać, jeździłem bez podpinki i po niedługim czasie w wyniku stykania się materiału ze skórą, dochodzi do zawilgocenia włosia na nogach :P, nie robie w swojej okolicy jakichś dłuższych tras i przeważnie jeżdżę w dzinsach i kurtce od nich(w całości jak chłodniejszy dzionek lub dalsza traska), kurtka mi się dobrze sprawuje ... mam jeszcze od nich pas nerkowy( dobrze grzeje) ale troche przymały dla mnie i oddałem plecaczkowi, pozdro.

Edytowane przez synek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta nowa kolekcja retbike bedzie dostepna juz na bajzlu w lutym w wawce?????Bo nosze sie z zamiarem kupna komplecika- ale skoro bedzie wybór to wolabym nawet poczekac troche i kupic te lepsze ciuchy :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja na ostanim MWB kupiłem sobie i żonie komplet kurtkę Rettouring i spodnie Retallround i mam nadzieję, że spełnią nasze oczekiwania bo jeśli chodzi o jakośći cene wydają mi się w tej chwili jedną z rozsądniejszych propozycji. Ale na oceny czy to był doby zakup niestety przyjdzie mi poczekać do wiosny; bo moto zimuję.

pozdrawiam.

 

Witam

Ja na ostanim MWB kupiłem sobie i żonie komplet kurtkę Rettouring i spodnie Retallround i mam nadzieję, że spełnią nasze oczekiwania bo jeśli chodzi o jakośći cene wydają mi się w tej chwili jedną z rozsądniejszych propozycji. Ale na oceny czy to był doby zakup niestety przyjdzie mi poczekać do wiosny; bo moto zimuję.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

yyy a wiec dziś na bajzlu we wrocku nabyłem komplet spodnie retspeed i kurtałe retsport , na pierwszy rzut oka wszystko oki , kumple kupili też nastepujące zestawy : retsport+retallround i retclasic + retelit . A inny kumpel przed chwilą mi podesłał z innego 4um opinie , zero pozytywów , nie iwem teraz co myślec , najlepiej pośmigam i sam ocenie. ja zapłaciłem za komplet 560zł wiec zachodniej konkretnej kurtki bym za to nie kupił ... Pozdro

 

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=50975094 to ten adres do zjebanych opinii :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie kiedy bedzie mozna obejrzec te nowe skórzane kurtki i spodnie na ich stronie internetowej?

I jeszcze jedno pytanie: kiedys byl taki zestaw retbike retelite -pólskórzane ale teraz nie ma tego na ich stronie... Zrezygnowali czy co? a do chopperka moze by takie cos pasowalo bo cena nizsza niz u tarbora czy ledmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komplet Ret Bike. Kurtka Rettouring i spodnie Retspeed - poprzednio były Retallround ale wymienili i różnicy w kasie nie zwrócili. To MINUS. Z pozytywów można wymienić jedynie: cenę i wzornictwo - mnie się niektóre podobają.

Potwierdzam, człowiek się poci jak jasna cholera, co do niskich temperatur to uważam, że są ok. Przynajmniej dla mnie - jestem zimnolubny. W deszczu też się sprawdziły, mnie nic nie przemokło a jechałem 400 km w deszczu. Ale wtedy jeszcze w spodniach Retallround. Retspeed nie testowałem w deszczu.

Po doświadczeniach, to jeśli miałbym kupić Ret Bike, to raczej nie, Myślę, że lepiej dołożyć jakieś 500 zł i kupić coś innego. Koledzy pozytywnie się wypowiadają na temat np BF. Przynajmniej nie znalazłem żadnej negatywnej opinii.

Ogólnie odradzam.

Wiem, że dołożenie 500 zł, to może nie każdemu odpowiada, ale komfort ubrania pośrednio wpływa na bezpieczeństwo jazdy a bezpośrednio na przyjemność.

Jeśli już ktoś zdecyduje się na zakup, to zwróćcie uwagę na długość. Moje obecne spodnie są za krótkie. Jak siedzę na motocyklu, to nogawki podjeżdżają do połowy łydki. Wiem, powinienem zauważyć to przy wymianie, ale jak kucnąłęm było ok, dopiero po kilku minutach siedzenia na moto tak się dzieje.

Dodatkowo podpinka wyłazi dołem i człowiek wygląda jak Szwejk.

Ogólnie NIEE

Nie chcę pisać, że tani produk musi być zły, ale tak jak ktoś napisał wcześnie: za te pieniądze nie należy spodziewać się rewelacji i to się potwierdza. Człowiek tylko sobie w brodę pluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: nie no co najwyzej wróce do skórek :biggrin: które jednak są juz troche zdechle i stare :biggrin:. Podobno te nasze szmatki sa z nowej kolekcji wiec może będą lepsze od tych starszych i nie rozsypią sie po 2 miesiacach jazdy:). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...