Skocz do zawartości

retbike '06 vs '05


Rekomendowane odpowiedzi

ku***a a ja te ciuchy na mbs kupilem i już zaczynam sie bać co się bedzie dzialo w sezonie :/. Naczytałem sie opini ze w tekstyliach w zime cieplo a w lato chlodno i widac dupa blada :icon_rolleyes:

 

Nie no bez przesady - kupiliśmy z żonką kompleciki - classic z 2006r bodajże - wyszło po 600 zł za komplet - jak na razie przejeździłem w nich jakieś 500km od listopada :) więc ogólnie w zimnie - jak podpinki były założone to bezproblemowo się jeździło. W listopadzie spokojnie bez podpinek można było jeździć i na komfort nie narzekałem, A w grudniu-styczniu zimno mi było tylko w stopy trochę i w dłonie :banghead:. Raz na kursie PJ jechałem w oberwaniu chmury - przemokły po jakichś 30km :lalag: - trochę na rękach (szwy nie klejone) i dupa cała mokra no ale sie nie dziwie bo na czoperku z PJ to po prostu siedziałem w kałuży na siodełku :). Zastanawiam się jak będzie w ciepełku - niby mają zamki na rękawach, piersiach i plecach ale zobaczymy w praktyce. Ogólnie mówię to co większość - za takie pieniądze nie ma co narzekać - za 600 zł nie dostałbym nawet porządnej kurtki z utiki albo czegoś podobnego. A niestety musiałem kupić komplety z kaskami, rękawiczkami itp dla 2 osób więc fundusz był skurczony x2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uspokoić wszystkich...sam przejeździłem sezon w kurtce Retbike i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu...pisałem już o tym, więc możecie zerknąć do moich postów. Cycu sprawdził ją "w praktyce" i samo pochlebstwa. Dobra jakość za znakomitą cenę :) Sam teraz mierzę się z zakupem spodni do kompletu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ala jaja- retbike to chyba naprawde wielkie gówno- dzis jak pakowałem kurtke do torby bo jade do domu to zauwazylem ze na jednym rękawie jest urwany pasek do sciagania(trzyma sie na kilku włoskach). Co jak co ale kurtka byla zalozona 2 razy (do przymierzenia) i nie miałem jej dłużej na sobie aniżeli 10 minut. Jestem wku*****y jak cholera. Do cholery nawet tanie ciuchy nie mogą sie rozpie****ć od leżenia w szafie. i teraz kurde musze latać i do reklamacji oddawac a na to wogole czasu nie mam. Na stronie retbike pisze "producent profesjonalnej odziezy motocyklowej"- sranie w banie, te ciuchy to chyba naprawde wielkie gowno :buttrock: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...