Skocz do zawartości

Jazda bez prawa jazdy? (bez prawka)


Gość grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz to mozesz jezdzic bez prawka, ale jezeli jezdzisz po publicznych drogach to radze odrazu w dowod rejestracyjny wlozyc ze 100zl i juz o tych pieniadzach zapomniec. Sprawa wyglada duzo gorzej podczas kolizji :? Jezeli bedziesz uczestniczyl w kolizji czy wypadku to automatycznie jest Twoja wina. Z wlasnej kieszenie bedziesz musial pokryc koszty naprawy strony poszkodowanej bo ubezpieczalnia nie wyplaci pieniedzy z OC ze wzgledu na fakt iz jechales bez uprawnien. Najgorszy jest jednak przypadek gdy zrobisz komus krzywde - pokrywasz koszty leczenia, a o problemach z wymiarem sprawiedliwosci wole nie wsominac. Tak wiec wybor nalezy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem kiedyś oczy wszędzie i nie pomogło hehe, zatrzymali mnie i musiałem zabulić 400zł, zresztą to była jazda cały czas w strachu no i dostałem za swoje, nauczka na całe życie, teraz bez dokumentów nigdzie się nie ruszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ja swoja mz 150 jezdzilem oczywiscie pod lekkim strachem na poczatku ale po kolejnym wypadzie na miasto to juz co innego jak bys mial prawko :) tylko tyle ze zapamietalem numery radiowozow w moim miescie na pamiec :P aco do dowodu i tych 100 zl ja mialem inną rejstracje wrazie co nikt by niedoszedl co i jak :P ale z prawkiem to wogole inna jazda takie wozonko :) jezdzilem ale niepopieram

2X MZ ETZ 150 `89 , DERBI GPR 50 NUDE `05 ,HM CRM 50 `11....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sobie śmigać bez prawka' date='ale do momentu jakiejś kolizji,wtedy nie jest zaciekawie.pozdrawiam :P[/quote'] dlatego trzeba bardzo ostroznie jezdzic :P

 

 

Ale pie**olisz synuś. Jak ktoś przy 180 najedzie na ciebie od tyłu to gówno da ci twoja ostrożność. A wina i tak twoja

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbk 7' date='63 napisał:

mozna sobie śmigać bez prawka,ale do momentu jakiejś kolizji,wtedy nie jest zaciekawie.pozdrawiam

dlatego trzeba bardzo ostroznie jezdzic

 

 

 

Ale pie**olisz synuś. Jak ktoś przy 180 najedzie na ciebie od tyłu to gówno da ci twoja ostrożność. A wina i tak twoja[/quote']

Calkowicie sie z toba zgadzam. Chocbys nie weim jak ostroznie jezdzil, to za innych nie da sie myslec. Mozesz probowac cos przewidywac i takie tam, ale jak koles straci panowanie nad swoim pojazdem i wyleci Ci na czolowke, to jestes pozamiatany.Podobnie bedzie w przypadku najechania na Ciebie z tylu...I zawsze bedziesz winny; to tak jakbys jechal pod wplywem - nawet jak to nie Ty spowodujesz wypadek, to i tak Tobie przyloza...A niedaj Boze, jak bez uprawnien Ty cos nawywijasz - to pachnie juz kryminalem (nie mowiac juz o wyrzutach sumienia - jesli takowe posiadasz). I jeszcze jedno Ci powiem - jakbys kiedys przyladowal w moje moto albo katamaran i zobaczylbym, ze nie masz uprawnien, to... NO MERCY jak to powiadaja...Jeszcze wytoczylbym Ci proces z powodztwa cywilnego.Na pewne rzeczy po prostu nie mozna du...y wypinac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...