Skocz do zawartości

problem rodzinny


enduromaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale się porobiło, zaraz jadę oglądać z bratem junaka milenium :icon_rolleyes: ale znalazłem coś takiego : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M165687

warto, czy sobie odpuścić ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz smialo swemu bratu powiedziec ode mnie, ze wszystkie jego wybory ( wlacznie z Intruzem ) sa bez pojecia.

Jezeli lubi podrozowac z dziewczyna i tobolami i nie ma pojecia o mechanice, to musi kupic dobry motocykl sredniej klasy turystyczno sportowy, ktorych jest na rynku od groma - a nie jakies niedorobione single czy v-ki na ktorych jazda w 2 osoby jest mordega.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz smialo swemu bratu powiedziec ode mnie, ze wszystkie jego wybory ( wlacznie z Intruzem ) sa bez pojecia.

Jezeli lubi podrozowac z dziewczyna i tobolami i nie ma pojecia o mechanice, to musi kupic dobry motocykl sredniej klasy turystyczno sportowy, ktorych jest na rynku od groma - a nie jakies niedorobione single czy v-ki na ktorych jazda w 2 osoby jest mordega.

 

Adam M.

 

Ty Adam pownienłeś dostać zakaz pisania w tym dziale :icon_rolleyes: Akurat Intruder to bardzo fajny motocykl. I da radę nim podróżowac. Fakt autem jest znacznie wygodniej (a przy 4 osobach w środku to i taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja zapadła, na 99% będzie hyundai , poniżej jego foty

http://rapidshare.de/files/20889419/milenium.rar.html

 

2002r. , kupiony w 2003, 5300 przebiegu, poza rysą na baku i schodzącej farby ze zbiorniczka pompy hamulcowej stan jak z fabryki, opony mają włoski, trzeba gaźniki podregulować bo się delikatnie zalewa. jest dosyć duży, jak się siedzi to jest wrażenie że to conajmniej 650 ale podczas jazdy niestety zachowuje się jak gienek czyli przyspieszenie powyżej 60ki mizerne, po właścicielu widać że nie liczy się z kasą. ogólnie jest spoko lecz gdyby tam było 650cc :icon_rolleyes:

cena staneła na 10k zł

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było to na tego Mileniuma nikt z posiadaczy nie narzekał, na naszym forum też nie pojawiły się tematy z problemami technicznymi tak jak miało to miejsce w przypadku wszelkiej maści MotoBi czy innych Junchinglinglingbumbumchinów.

 

Może nie taki diabeł straszny...

 

Ja Miałem tylko okazję przymierzać się do tego motocykla i zapowiadał się na wygodny i duży sprzęt szkoda ze to tylko 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano szkoda, mając porównanie do swojego i draga650 to to tylko się toczy :icon_rolleyes:

 

orientuje się ktoś czy są do tego wolne wydechy ?

 

 

 

 

P.S.

proszę odmina o zmienę tematu na : chopper/cruiser dla laika bez wymagań

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z Twojego opisu, Twój brat to wybitny indywidualista silący się na oryginalność, tak więc może być ciężko odwieść go od zamiaru kupna Enfielda. Motocykl - trzeba przyznać - całkiem fajny, nietuzinkowy, jednak wspomniany Intruder wydaje się być praktyczniejszym. Może poskutkowałaby argumentacja, że pozostałby w obrębie jedynie słusznej stajni? ;) :D :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu się taki klasyk jak Royal podobał, to może i Kawasaki W 650 przypadłoby mu do gustu?

Niestety nie widziałem jeszcze w Polsce, oferty sprzedaży używanego egzemplarza. Nowy coś około 30 tyś. w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z Twojego opisu, Twój brat to wybitny indywidualista silący się na oryginalność, tak więc może być ciężko odwieść go od zamiaru kupna Enfielda. Motocykl - trzeba przyznać - całkiem fajny, nietuzinkowy, jednak wspomniany Intruder wydaje się być praktyczniejszym. Może poskutkowałaby argumentacja, że pozostałby w obrębie jedynie słusznej stajni? ;) :D :crossy:

 

 

Jak mu się taki klasyk jak Royal podobał, to może i Kawasaki W 650 przypadłoby mu do gustu?

Niestety nie widziałem jeszcze w Polsce, oferty sprzedaży używanego egzemplarza. Nowy coś około 30 tyś. w salonie.

 

 

napisałem już posta że hyundaia bierze, teraz to już jest pewne na 99,5 %

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

250 do podrozowania we dwoje?

Twoj brat to jednak masochista... To juz sto razy lepiej by wyszedl na Virago 535...

A za taka kase moglby miec tak wypasionego neoklasyka jak Seven Fifty ;).

 

Pozdrowki

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zapodaj, ciekaw jestem jak to cudeńko wygląda :)

 

zdjęcia już zapodałem wcześniej http://rapidshare.de/files/20889419/milenium.rar.html

Czolem!

 

250 do podrozowania we dwoje?

Twoj brat to jednak masochista... To juz sto razy lepiej by wyszedl na Virago 535...

A za taka kase moglby miec tak wypasionego neoklasyka jak Seven Fifty :P.

 

Pozdrowki

 

 

kupił ćwiarę ze względu że mało pali, ale dzisiaj się przejechał na moim więc coś czuję że za rok zmiana :icon_razz:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...