Skocz do zawartości

ZLOT MOTOGUZZI KASZUBY 2006


Dyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D :( :) :D Jak zwykle co roku odbywa sie chyba najlepsza impreza sezonu.

Pozdrawiam

Dyzio Podaje szczegóły;-)

ZLOT KASZUBY 2006

Przemierzających ziemię kaszubską uderza niezwykłe bogactwo krajobrazów. Jeśli wierzyć starej legendzie, wzięło się ono stąd, że Pan Bóg zabrał się za tworzenie Kaszub na samym końcu. A ponieważ zostało mu sporo "budulca" z najrozmaitszych krain, które ukończył wcześniej, rzucił to wszystko na ziemię kaszubską - i tak zostało do dziś.

 

Pojezierze Kaszubskie to kraina lasów, jezior i malowniczych wzgórz morenowych. Największe jeziora: Wdzydze, zwane Kaszubskim Morzem, i położone na południu Jezioro Charzykowskie. Na szczególną uwagę zasługuje ciąg czternastu jezior rynnowych, połączonych rzeką Radunią (wodniacy twierdzą, że nie ma w Polsce cudniejszego szlaku kajakowego). To tzw. Kółko Raduńskie leży w sercu Szwajcarii Kaszubskiej - najpiękniejszej części Pojezierza, gdzie wysokości względne dochodzą do 170m., rzeki płyną bystro, na stromych łąkach pasą się owce i krowy, a szosy wiją się serpentynami, jak w górach. Stolicą tej malowniczej krainy założone w XIV w. przez francuskich zakonników Kartuzy. Na południowy wschód od miasta rozciągają się Wzgórza Szymbarskie ze wznoszącą się 329m. n.p.m. Wieżycą. Jak przystało na najwyższy szczyt Niżu Europejskiego, wzgórze ma potężną wieżę widokową, z której podziwiać można panoramę okolicy.

 

Dlatego właśnie na piąte jubileuszowe spotkanie jeźdźców spod znaku szybującego orła wybraliśmy tę właśnie przepiękną i tajemniczą krainę; serce Szwajcarii Kaszubskiej zabije już niedługo rytmem serc naszych widlastych silników...

 

A oto szczegóły spotkania:

 

2-4 czerwca 2006

maleńka miejscowość SOMINY (okolice Kościerzyny) i ośrodek wypoczynkowy Kaszubski Bór, pięknie położone nad samym jeziorem drewniane domki o wysokim standardzie, .... ale o tym możecie poczytać na www.kaszubskibor.pl (nie ma rezerwacji domków - miejsc wystarczy dla wszystkich)

wjazd na zlot - jak zwykle tylko z zaproszeniem (proszę nie zapomnieć zabrać) - 200,- PLN, a w tym:

okolicznościowa koszulka i znaczek zlotowy

dwa noclegi - piątek/sobota, sobota/niedziela

sobotnie śniadanie - kaszubski stół - mniam :-)

wspólna wyprawa - zobaczymy wszystko co trzeba zobaczyć na Kaszebach

konkursy, nagrody, dyplomy, niespodzianki......-liczymy na dobrych i hojnych sponsorów :-)

sobotnia wieczorna biesiada - regionalne frykasy palce lizać

koncert, disco i zabawa do białego rana

w niedzielny poranek - liczymy na mszę i oby szczęśliwie do domu....

W piątek istnieje możliwość zjedzenia kolacji w ośrodku, w karczmie - koszt ok. 10 zł, a w niedzielę jak ktoś sobie zażyczy to i śniadanko się tam znajdzie za jakieś 12-15 zł.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, a Wasza obecność gwarantuje mnóstwo niezapomnianych warzeń i wzruszeń...

 

I jeszcze jedno - koniecznie potwierdzajcie swój udział w imprezie- mailem [email protected] Lub telefonicznie +48601333505 Beata, +48509218816 Michał

 

;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ta impreza nie jest otwarta, tylko na zaproszenia. Mój znajaomy był na niej ostatnio w Szczawnicy i mówił, że full wypas, ale tylko na zaproszenia.

 

Wszystko prawda, co słyszałeś (tylko nie w Szczawnicy, a w Czorsztynie), ale warto też wiedzieć, że impreza nie otwarta nie znaczy, że niedostępna. Jeśli pasuje Ci taka konwencja i klimat włoszczyzny, jeśli odpowiednio wcześniej zgłosisz chęć uczestnictwa w zlocie (kwestia organizacji i właśnie tej "nieotwartości") i zostanie on pozytywnie rozpatrzony, to nie ma żadnych przeszkód :icon_twisted: Nie ma wymogu posiadania Gutka, ani należenia do jakiejkolwiek formacji.

Zdjęcia z ostatniego zlotu: Czorsztyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha !!! Taka fajna impreza a mnie nie będzie w PL.

Ale ... pytanie za pięć punktów, gdzie mieści się fabryka MotoGucci ??? Pytanie jest z kategorii zwykłych, wynikających z braku wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda, co słyszałeś (tylko nie w Szczawnicy, a w Czorsztynie), ale warto też wiedzieć, że impreza nie otwarta nie znaczy, że niedostępna. Jeśli pasuje Ci taka konwencja i klimat włoszczyzny, jeśli odpowiednio wcześniej zgłosisz chęć uczestnictwa w zlocie (kwestia organizacji i właśnie tej "nieotwartości") i zostanie on pozytywnie rozpatrzony, to nie ma żadnych przeszkód :icon_twisted: Nie ma wymogu posiadania Gutka, ani należenia do jakiejkolwiek formacji.

Zdjęcia z ostatniego zlotu: Czorsztyn

 

 

Mironie skoro ja juz tez jestem posiadaczem pieknie brzmiacej V-ki to i tu by sie udalo wpisac. Tylko nie wiem do kogo konketnie mialbym sie z ta kwestia zglosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha !!! Taka fajna impreza a mnie nie będzie w PL.

Ale ... pytanie za pięć punktów, gdzie mieści się fabryka MotoGucci ??? Pytanie jest z kategorii zwykłych, wynikających z braku wiedzy.

 

Zbycho, jak zawsze jesteś uroczo złośliwy :icon_twisted: , ale w Gucci to Ty się możesz ubierać najwyżej :icon_twisted:

Mandello del Lario, stosunkowo niedaleko Mediolanu.

 

ps. i tak Ci zazdroszczę tej Casy, nie mówiąc już o Blance :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironie skoro ja juz tez jestem posiadaczem pieknie brzmiacej V-ki to i tu by sie udalo wpisac. Tylko nie wiem do kogo konketnie mialbym sie z ta kwestia zglosic.

 

Do mnie Piocho. Mam napoje i takie inne. A na poważnie to może się spotkamy. Mam ochotę poznać paru "Gutków" :-)

Edytowane przez Gregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no jak co roku mam zaproszenie, właśnie przyszło. W ub, roku nie pojechałem, może teraz się skuszę,... Będziemy w kontakcie w tej sprawie.

pzdr

No cieszę się, w końcu wiesz jaka to fajna impreza. No i droga zawsze była atrakcyjna :)

Pozdro Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Piocho. Mam napoje i takie inne. A na poważnie to może się spotkamy. Mam ochotę poznać paru "Gutków" :-)

 

 

Otoz Greg napisalem, zgodnie ze wskazowkami od Mirka i zaproszenie otrzymalem, wiec dawaj i Ty (chyba ze Ty juz masz to zaproszenie nawet o nie nie proszac - wcale bym sie nie zdziwil - wiem, ze masz swoich ludzi wszedzie :icon_rolleyes: ). Znaczy sie ze wzgledu na krotki termin zaproszenia nie otrzymalem, ale ponoc wpisany jestem na liste, wiec nie beded robil problemow :biggrin:

Co wiecej moj motocykl zostal bardzo skomplementowany, wiec jestem caly happy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...