Skocz do zawartości

Chwalę się - nowy ZRX 1200R


rafauM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie miałem możliwości rozpakowania kartonika, ale może to i lepiej bo by mnie szlag trafił. Narazie czekam na spokojnie co zrobią bo dopiero wpłacona jest tylko zaliczka - na szczęście.

 

Co do stylizacji to jak pokazałem mojemu ojcu fotki to zapytał - A który to rocznik? hehe

Kwestja gustu, mnie się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny naked. Choć poprzednie roczniki nie miały tego telewizora, ale mimo to motor świetny.

 

Świetny świetny!! A ten telewizor jest najlepszy!!:) Wersja S choć zapewne bardziej praktyczna, wizualnie do R sie nie umywa! I jeszcze to tegoroczne malowanie a'la Eddie Lawson...miut! A poza tym jakby coś się z tą lampką stało (odpukać!) to myślę, że bez problemu by się dało od kaszlaka dopasować ;)

 

gratulacje!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!!!

Mamy ( masz ) ekskluzywny motocykl, dopiero trzeci na forum. Trzeci bo ktoś ma ZRX'a 1100, niestety nie pamiętam kto a ten trzeci odzywa się dosyć rzadko.

Superbestia !!!!

 

Zbycho, ale Twój ładniejszy. :) choć bez TV. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja S choć zapewne bardziej praktyczna, wizualnie do R sie nie umywa! I

 

Tylko mi tu bez takich ;) :) eSka jest naj... Fuckt że nie ma telewizora ale za to ma inne zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc dostałem cyne od dilera, ze na przyszły tydzien sciągną mi calkiem nową sztukę.

Mam tylko nadzieję, że tym razem będzie w całości i nic im nie odpadnie po drodze.

Swoją droga to milo z ich strony, ze nie ściemniają i nie kręcą.

Ale zobaczymy w przyszłym tygodniu jak będzie naprawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cuś kosztuje obecnie 31.900 + gratisy typu alarm, crashpady, stalaż pod kufer centralny, 15% zniżki na zakupy w salonie.

Troche sporo jak za motocykl zabytkowy :icon_twisted:

No ale z drugiej strony gdybym chciał coś praktycznego, taniego i przydatnego to bym kupił sobie zestaw mebli do samodzielnego montażu w Ikei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem od niedawna posiadaczem zrx w wersji s ( za...isty połączenie klasycznej linii z wyglądem nowych sportowych modeli kawy) ;) to uważam twój wybór za bardzo trafny :bigrazz:

Oby następny egzęplarz dostarczyli bez niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjechała nowa sztuka. Tym razem z magazynu w Holandii. Fabrcznie zapakowany w solidne pudełko. Bez obtarć, bez jednej ryski i oczywiście z folią na siedzeniu ;)

Jeszcze tylko instalacja alarmu, crashpadów, stelaża pod kufer, papierologia, rejestracja, ubezpieczenie i mogę śmigać. Oczywiście odbieram go w przyszłym tygodniu a to oznacza, że najbliższy weekend będzie się cholernie dłużył.

Ale nic to. Jest już bliżej niż dalej.

Zbychu, o instrukcji pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...