Skocz do zawartości

Chwalę się - nowy ZRX 1200R


rafauM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko instalacja alarmu,

 

Zbychu, o instrukcji pamiętam.

 

Nie pozwól podpinać immobilizera z alarmu do zapłonu !!!! Mnie toto się rozp* w trasie, rozłączało zapłon ;) przy odjęciu gazu, zazwyczaj przy redukcji, ledwo przeżyłem te doświadczenie.

 

Poza tym dzięki za pamięć :bigrazz: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! zielenieje z zazdrosci...ale z tym ze nie sciemniaja... chyba nie ma takiej sciemy ktora mogli by wcisnac ,nowe to nowe nie uszkodzone . anioly beda za toba sznurkiem gonic ..taka maszyna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafauM dostałeś crashpady w komplecie? mi powiedziano że nie zabardzo się nadają bo śrubki za słabe czy coś tam takiego i przy pierwszej wywrotce to masa motocykla je połamie i zachodze w głowę czy nie da rady zamontować jakiegoś gmolika?

Moto waży swoję a wolę nie ryzykować , nie darowałbym sobie tego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo zrxa z gmolem i z crashpadami. Miałem do wyboru jedno lub drugie i prawdę mówiąc to wersja z crashpadami wygląda troche lepiej.

Przeglądałem różne fora ZRXa i fotki na bikepics.com i sporo ludzi ma pozakładane crashpady więc chyba aż tak mocno to się one nie łamią.

A co do połamania crashpadów to niech się łamią w cholerę, byle tylko osłoniły motocykl :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

rafaum, jak się maszyna sprawuje? w ogóle to piękny motorek, myślę kupić sobie takiego za jakiś czas. w sumie 33tys. to nie tak dużo za nówke sztuke. a wersja "r" jest najpiękniejszy, "s" i z okrągłą lampą już nie mają tego czegoś :biggrin: fajnie by było jakbyś coś napisał jak sie moto sprawuje, ile pali, czy się dobrze prowadzi i w ogóle. wahacz może nie jest najpiękniejszy, ale penie dobrze sie sprawuje. pozdro

 

znalazłem już dosyć szczegółowe opisy zrx-a zbycha na forum. fajny sprzęcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś bardzo skutecznie grzebał w archiwum i wykopał mój temat :biggrin:

A sprzęt sprawuje się wręcz wzorowo. Pali tak w granicach do 8L / 100, no czasami ciut więcej.

Makabrycznie wygodny, dłuższe trasy z palcem w uchu można robić i nie czuje się smęczenia, pasażerka też nie ma powodów do narzekania.

Nic się nie zepsuło - a podobno kawasaki to padaki :bigrazz:

Jedyne co mnie męczy to opony. Przy 1000 km przebiłem przednią a przy 6000 km tą z tyłu. Chcąc nie chcąc nie minął sezon a ja mam już drugi komplet opon.

Wymieniłem tłumik na Sebringa i kusi mnie żeby zrobić mu coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratulacje !!!!

Mamy ( masz ) ekskluzywny motocykl, dopiero trzeci na forum. Trzeci bo ktoś ma ZRX'a 1100, niestety nie pamiętam kto a ten trzeci odzywa się dosyć rzadko.

Superbestia !!!!

witam i jest troszkę późno na gratulacje ale i tak gratuluję :icon_mrgreen: = a od lipca jestem szczęśliwym posiadaczem zrx 1200s....podobnie jak ty miałem problem z oponami poza tym bezawaryjnie.

pozdrawiam

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...