Skocz do zawartości

Mapa!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje mape leśna nie wiem jak to się mówi :D tych okolic co w temacie jestem, chodzi mi o drożki leśne i takie tam.

Jestem nawet wstanie zapłacić rozsądna cene.

pozdr.

 

Dysponuję skanami map tzw. "sztabówek" w skali 1:25000, nie wiem na ile są aktualne.

A szukałeś po księgarniach? W wawie jest centrum kartografii i tam można za zaliczeniem zamówić takie mapy w oryginałach, stan bodajże na 1994 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym miescie jest osrodek informacji geodezyjnej i kartograficznej (tak sie to chyba nazywa) urzedu wojewódzkiego. tam mozna kupic wszystkie mapy topograficzne województwa. licza sobie po 8 zl za arkusz

 

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

 

0 61 828 08 70

61-625 Poznań, Hawelańska 10

pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie

 

0 61 828 08 75 Sprzedaż map ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na emulu są do ściągnięcia sość dokładne "Wojskowe Mapy Polski"

 

 

Sory, że odświerzam temat, ale mam pytanie co do tych map:

Znalazłem jakąś na eMulu ale ona ma 2.0giga :D Czy to też taką ściągałeś ???

I to jest w formacie "zip"

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Kurde od 2 h scignelem 26 mb ;/ moze ktos kto to ma nagral by na dvd i wysłał? Oczywiście nie za darmo!!

O wlasnie dobry pomysl. Ja tez bym sie skusil. FAjnie by bylo gdyby ktos mi nagrall. Tez oczywiscie zaplace. Pomyslcie o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.

No to zagrałem się za ściąganie ....

Pisało dostępność : 23% :P

Nie wiadomo czy ściągnie, ale próbować trzeba :]

Pozdr. Magik

 

o Kurde od 2 h scignelem 26 mb ;/ moze ktos kto to ma nagral by na dvd i wysłał? Oczywiście nie za darmo!!

 

 

O wlasnie dobry pomysl. Ja tez bym sie skusil. FAjnie by bylo gdyby ktos mi nagrall. Tez oczywiscie zaplace. Pomyslcie o tym

 

No ja już ściągam na razie 10mb. z 2G :DDD Ale jak sie ściągnie to podejme się tego. Napisze i siezgadamy :bigrazz: ;)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...