Skocz do zawartości

aprilia rx vs suzuki dr 125


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar sprzedac sede i kupic sobie najprawdopodobniej rx125 ale zastanawiam sie ktorym dluzej pojezdze bo suzuki to 4 tak moc jak moja seda ale za to rx ma 30 koni :icon_twisted: co byscie polecali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie było pytania - czy da się zarejestrować na motorower?

Ja też jestem w trakcie rejestracji (DT 125RN) i też myślałem żeby załatwiać na motorower, ale nawet ślepy kret zauważy że to motocykl (podobnie jak prz RX i DR-ce).

Jakbym miał wybierać i inwestować to w suzę :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy też od tego gdzie bedziesz jezdził, jak teren to rx, bo zawiecha lepsza, moc większa, ale wieksze spalanie, a jeżeli wiekszość po drodze to bym brał dr, oszczędniejsza(mniej pali) i trwalszy silnik(4t). Widziałem już dr'y zarejestrowane na motorower, więc napewno sie da, ale ja i tak bym brał rx'a :icon_twisted:

Edytowane przez >DANIEL<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dr 125 jest dużo za mało mocy :buttrock:

 

W sumie tu nie ma co porównywać tych motocykli, Apka to motocykl podchodzący pod hard enduro, ale nie hard enduro, tak samo jak kdx, a dr to lightowe enduro, nawet bardzo lightowe, jak masz do kupienia aprilke to kup ją.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tylko sprzedaje sede i biore rx a z tym ze sie skapna to nie zabardzo to widze kumpel ma ktm i nic a u mnie w miescie sa tepi palkaze

 

albo normalnie go zarejstruje i bede miec w dupie w razie czego a bede pocinal o asfaltach:D

 

albo normalnie go zarejstruje i bede miec w dupie w razie czego a bede pocinal o asfaltach:D

 

a wogole dr i rx widzialem juz 125 na motorower i nic jezdza sobie kumpel ma ktmlc2 i tego nie widac bo mozna wkrecac ze to motorower a cylinder ma duzy zeby sie dobrze chlodzil a chyba ze na radar mnie jebol a wogole nigdy w zyciu mi policjant nie patrzyl na cylinder tylko na dokumenty zawsze o prawko:D czyli karte:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...