Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez sobie piwkuje juz jakis czas, latalem dzisiaj szybciej niz swiatlo ale nie wiem dokladnie ile bo nie maialem czau spojzec.ale dzis naprawde duzo motorow jezdzilo po stolicy.Jeśli jutro ktoś lata to mam bryke zatankowana za 3,73/l i jestem chetny. Teraz mi sie fajniej jeździ niż w upały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie z takim jeżdżeniem :smile: Chyba że ktoś mi kupi kombi z ogrzewaniem :smile:

 

Mówiłem, mówiłem...hehehe - ja już swoją lekcję dostałem w piątek 13-go. Dzisiaj oficjalnie zapakowałem moto w pokrowiec, a kask i buty głęboko do szafy.

 

Sorry za :icon_mrgreen: ale co sądzicie o CBR 954 od roku 2002? :smile:

 

Ostatnio dużo się interesowałem literkami i powiem tak - dla mnie GSXR1000, ale jeżeli jesteś spokojniejszą osobą to bierz CBR 954 -> wygodniejsza, mniej szarpie i podobno ma lepsze hamulce. Ale to jak zwykle - ile osób tyle opinii. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, mówiłem...hehehe - ja już swoją lekcję dostałem w piątek 13-go. Dzisiaj oficjalnie zapakowałem moto w pokrowiec, a kask i buty głęboko do szafy.

 

Ale Ty tak na poważne? A może Zimy nie będzie? Nie poddwaj się :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taaa... Jeździć to można cały rok! Dwie warstwy ubrania pod kombi, polarowa kominiarka, gruby "śliniak" na szyję, grube rękawice i ciepłe buty i można latać - szkoda tylko że człowiek ledwo może się ruszyć, zimno obniża koncentrację, opony nie rozgrzewają się tak szybko jak powinny itd. itp.

 

Klaudiusz => http://forum.motocyklistow.pl/CBR-954rr-t58352.html Swoją drogą - niezła przesiadka z CBFki :smile:

 

P.S Ale jeśli temperaturka przekroczy jeszcze w tym miesiącu 15 stopni to można troche pojeździć :icon_mrgreen:

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz pisze w tym temacie... Dziendobry! :buttrock:

Jezdzic mozna dalej, ale chyba z musu niz dla przyjemnosci... Dzis okolo 18stej ubralem sie w podwojne ubranie, wsiadlem na moja honde i zrobilem godzinny, samotny kruzing po miescie... az lezka sie krecila jak sobie przypominalem te upaly sprzed miesiaca :biggrin:

A by nie bylo, ze off topic, to podaje link do innego tematu, gdzie wyklarowal sie pomysl srodowego spotkanka osob z ursynowa i okolic:

http://forum.motocyklistow.pl/Samoksztalce...zdy-t59219.html

(sroda, godzina 20.00, parking geant na ursynowie:) )

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak latacie na jakieś jadło to proponuje gyrosa na al.Lotników dzisiaj sprawdziłem smakowo bardzo dobry pisze tu o tym barku bo właścicielem jest jeden z nas i warto zostawic kase u niego a nie u jakiegoś abdula, miejsce na parkowanie moto jest nawet sprzęta widac z okna, na przeciwko chińskiej knajpy,gośc dopiero co otworzył widac że się wydatkował więc kupą mości Panowie i Panie.Dla waszej wiadomości oświadczam że gośc nie jest moją rodziną ani nie mam udziału w tym biznesie. Po prostu chciałbym aby mu się powiodło

Edytowane przez pietroni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak latacie na jakieś jadło to proponuje gyrosa na al.Lotników
Pietroni, większość ludzi z HW już zawiesiła kaski na kołku, natomiast w sezonie jak latamy na jakieś żarełko, to najczęściej są to mazury, albo jak jeszcze nie dawno morze :biggrin: . Qrwa ja już chcę wiosnę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak latacie na jakieś jadło to proponuje gyrosa na al.Lotników dzisiaj sprawdziłem smakowo bardzo dobry pisze tu o tym barku bo właścicielem jest jeden z nas

OOoo musze sie tam przejechać, moje okolice :biggrin:

 

Pietroni, większość ludzi z HW już zawiesiła kaski na kołku.

No z HW tak ale inni Warszawiacy śmigają :biggrin: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...