Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie szukam czegoś takiego jak ty masz do sprzedania :)

Dzisiaj po mojego gixerka przyjeżdża klient, więc wiesz, może się dogadamy.

Qbas

no to musisz się ustawić w kolejce :eek:

Andrzejku a może w szpitalu pomyliłeś oddziały. :icon_mrgreen:

klamki były więc chyba był na dobrym oddziale

Dobrze gadacie chłopaki, jak możemy funkcjonować bez Naszego Prezesa? toć to nie jest możliwe :crossy:

i z wielką chęcią przyłączę się do "tego wybijania" :wink:

prezes tylko żartuje

. ale w piatek ja tez chetnie jak Lobo zaprasza ;) to jak??

no wreszcie, bo mnie ludzie podejrzewają że się zaszyłem :cool: :biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być np. ten piątek

może być :icon_mrgreen:

No dobrze,aby jakoś ogarnąć gadki poza forum,to może ustalmy tutaj cokolwiek :wink: Decydować czy wszystkim pasuje ten piątek (29.września)i rezerwujmy stolik... TF czy zmieniamy miejsce...??Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być :icon_mrgreen:

No dobrze,aby jakoś ogarnąć gadki poza forum,to może ustalmy tutaj cokolwiek :wink: Decydować czy wszystkim pasuje ten piątek (29.września)i rezerwujmy stolik... TF czy zmieniamy miejsce...??Co Wy na to?

 

jestem, pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być :icon_mrgreen:

No dobrze,aby jakoś ogarnąć gadki poza forum,to może ustalmy tutaj cokolwiek :eek: Decydować czy wszystkim pasuje ten piątek (29.września)i rezerwujmy stolik... TF czy zmieniamy miejsce...??Co Wy na to?

Tak jak wcześniej-enytajm,enyplejs :wink: piątek is gut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobo zakładaj jakąś skarpetę, taxi i rozpoczynamy rehabilitację :icon_twisted:

 

 

:smile: Coś mi się zdaje, że Lobo szybko zmieni zdanie i porzuci pomysł o zakończeniu kariery w street terror :icon_exclaim: I tak ma być :icon_mrgreen:

Lobo, szybkiego powrotu do zdrowia :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezerwacja zrobiona na 20.00 w piątek

start jak zawsze na czerwonych kanapach

a jak by mi sie udalo wyrobic, to dopuszczalne jest wpasc na (dluzsza) chwile w formie zmechanizowanej (no z roboty bede prawdopodobnie jechal)?

bo w sumie dawno Waszych mord nie widzialem :icon_twisted:

 

PS. Tortilla to na Wilczej/Poznańskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by mi sie udalo wyrobic, to dopuszczalne jest wpasc na (dluzsza) chwile w formie zmechanizowanej (no z roboty bede prawdopodobnie jechal)?

Jasne Emil że wpadaj, porozwozisz później wszystkich do domów :icon_exclaim: :icon_twisted: , joke of korz wpadaj, wpadaj :icon_exclaim:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porozwozisz później wszystkich do domów

spoko, tylko ze na moj wechikul miesci sie na raz tylko jedna kobieta :icon_twisted: i jeszcze bym musial jej kask zabrac/by musiala miec - to ogolnie rozwiezienie troche potrwa (no i osoba wieziona musi byc w stanie sie sie trzymac :icon_exclaim: )

 

a co Wy mysleli, ze ja samochodem do pracy latam? a fe! :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...