Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o godz. 15:00 na ul. Łopuszańskiej 93 jest mała bibka połączona z otwarciem nowego warsztatu motocyklowego BOSMOTORCYCLES http://bosmotorcycles.pl. Ja lecę na 100% - enybady chętny ???

 

 

No niestety ja sobie jeszcze poczekam na przejażdżki.

Dopiero połowa następnego tygodnia wchodzi w grę :buttrock:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy znowu śmigamy?

 

W ten weekend miałem w sobie trochę za dużo "alku" ale w tygodniu nie piję więc mogę codziennie wieczorem pomykać :crossy:

 

Dawajta znać :crossy:

No trochę żeśmy z Grzesiem nawineli w niedzielę: Wawa -> Szczytno -> Nidzica -> Wawa :P ja w sumie mogę dzisiaj polatać, ale z racji tego że już wcześnie robi się ciemno preferowałbym jazdę w obrębie wawy. Ktoś chętny na wieczorny terror miasta :crossy: :biggrin: powiedzmy 18:30 na Bankowym ;) Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę żeśmy z Grzesiem nawineli w niedzielę: Wawa -> Szczytno -> Nidzica -> Wawa :biggrin: ja w sumie mogę dzisiaj polatać, ale z racji tego że już wcześnie robi się ciemno preferowałbym jazdę w obrębie wawy. Ktoś chętny na wieczorny terror miasta :) :notworthy: powiedzmy 18:30 na Bankowym :icon_razz:

 

 

sIEma!!

 

Dziś ja nie dam rady ale jutro jeśli ktoś z zgromadzonych bedzie smigał to ja bede........

Jakoś wieczorkiem oczywiscie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakas ustawka w czwartek po 21ej ? :biggrin:

 

albo na piatek lub niedziele po poludniu??

 

 

 

PS: kupie tanio w wawie komplet nowych opon + wymiana :icon_razz: jakby ktos mial 120/60/17 + 180/55/17 jakies sportowe opony to walic na priv! :notworthy:

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!! :crossy:

 

Widze że tu ucichło coś a akurat chce na jakieś śmiganie z Wami sie umowić jak ktoś jest chętny to czy jutro czy pojutrze czy w piątek to piszcie tu bede kontrolował......

jakoś wieczorkiem oczywiscie a pogoda ma być........

 

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa powaliły mi sie daty postów - widze że na jutro nie ma żadnej ustawki, więc tym razem ja mówie: jutro 19 na Rosoła (skrzyżowanie z Belgradzką) a potem mały street terror - zmiana miejsca bo już sie tam ustawiłem z Fidelem. Kto chętny?

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ndpost&p=731066

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz jak stara baba - dojazd to dodatkowe 15 minut jazdy, a więc dzięki mnie dostajesz dodatkowe 15 minut przyjemności. Nie musisz dziękować :crossy:

 

Jakby co to na jaką SVke mamy wyglądać?

 

 

no jeśli bede to na Czarna sV .........jak chcesz więcej szczegółów to napisz to ci dopisze....

 

pOZDro

 

i już nie marudze......Poprostu na bankowym mam po drodze.......hehehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...