Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lobo w zupełności masz racje litr z naszymi umiejętnościami jest nie do ogarnięcia :biggrin: .

Ja już się zdecydowałem sprzedaje R1 i kupuje gixera 600 na przyszły sezon to jest na Gixercup.

Pozdrawiam....

 

Hmmmm...a ja właśnie myślałem o litrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewny jesteś że to pod zadupkiem to wydech??? Takiego patentu z wydechem z boku i z tyłu jeszcze nie widziałem...
No na tej stronie jest napisane coś takiego
One major point about the K7 will be a brand new exhaust system where we could see a mixed underseat/under belly version much in style with the firm’s big V4 MotoGP bike. To keep the increasingly tougher emission and sound regulations and in order to not have to lift the engine up in the chassis as much as on the K6 600 and 750 it is believed that this solution could be the way forward.

 

hmmmm...

 

Arek, chcesz jeździć coraz szybciej=lepiej ??? chcesz !!! to będziesz się walał co najmniej raz na sezon :icon_mrgreen:

 

chcesz to robić nowym gixerem1L za ciężko zarobione pieniądze :biggrin: bad idea moim zdaniem ;)

 

lepiej kupić pozdroszejset w dobrym stanie technicznym i pałować na maxa :D

 

przy odrobinie szczęścia naprawa sprzęta wyniesie cię 5 do 1000 zł, te 5 to na taśmę :D

Ojciec masz rację - jakby mnie było stać na dwa sprzęty (tu ci zazdroszczę :D ) to bym sobie kupił jakiegoś psa na tor i do tego np. nowego Bladego do lansowania się po ulicy ;). W moim wieku nie mam co się nastawiać na robienie kariery zawodowej, więc latanie po torze czy to będą Grandysi czy daj Boże taki Gsxr Cup, będzie mimo wszystko tylko przyjemnością. Zakładjając że mimo wszystko więcej km'ów nakręcę na ulicy to taki litr nie jest IMO złym wyborem (jeszcze nie tak dawno sam mi tak radziałeś jak się rozmarzałem nad 750 :D ). Kupiłbym go od Bogusławskiego za 46k, zainwestował w owiewki torowe, które zakładałbym sobie za każdym razem jakbym się wybierał na tor i już. Aczkolwiek to i tak wszystko na razie jest pisane palcem po wodzie, a czas pokaże ile z tego uda się zrealizować.

 

Lobo w zupełności masz racje litr z naszymi umiejętnościami jest nie do ogarnięcia ;) .
Grzesiu szczerze myślę że w chwili obecnej nasze umiejętnośći są takie że nawet szceśćsetka jest nie do ogarnięcia, ale ćwiczenie czyni mistrza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu szczerze myślę że w chwili obecnej nasze umiejętnośći są takie że nawet szceśćsetka jest nie do ogarnięcia, ale ćwiczenie czyni mistrza :D

ale lepiej chyba cwiczyc na czyms co jest, przynajmniej teoretycznie, latwiej ogarnac. AssFałką zes tak łoił nie dlatego ze to super-fura na tor lecz dlatego, ze był to sprzet z grubsza odpowiadajacy twoim umiejetnosciom. A litry do lansowania sie po ulicy to se kupimy jak wyjebiemy wszystkich w GixerCUP :biggrin: ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w twoim przypadku Arek (czyt. pozytywna ambicja) czarno widzę ten sam sprzęt na ulicę i na tor ;)

 

nie ma siły, żeby człowiek się nie walał, jak chce coraz szybciej i lepiej... no nie ma siły... odpowiedz sobie szczerze: jak będziesz jeździł litrowym gixerem po torze na wiosnę ? ja obstawiam, że z całej siły !

 

to co było na Grandysach, to przedsmak tego sportu - jest Most, Brno, wtorkowe treningi... naprawdę, jazda cywilnym sprzętem, kochanym, jedynym po torze, to zły pomysł :icon_mrgreen:

 

ale jazda tylko po torze... też chu*owo :D

 

pogadamy przy piwie :D

 

Grzesiu, a ty żenisz erłana :biggrin: :D no nie mów ;)

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w twoim przypadku Arek (czyt. pozytywna ambicja) czarno widzę ten sam sprzęt na ulicę i na tor :icon_mrgreen:
No qrwa ale...
pogadamy przy piwie :D
no w sumie racja, nie chce mi się tu klepać z resztą i tak już się konkretny ;) zrobił :D
Grzesiu, a ty żenisz erłana :biggrin: :D no nie mów ;)
Ha qrwa Grzesiu żeni erłana, Damian eresvała - normalnie ludzie zachorowali po tych Grandysachh :D

 

 

 

Dobra a tak w ogóle to zaczynamy już pie**olić jakby była zima, a przecież sezon jeszcze trwa. Jutro ma nie padać, może byśmy tak polecieli np. do Młodego po film, a później gdzieś na jakąś szamkę - są jacyś chętni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa NA TEMAT proszę, czyli o jazdach, a nie motocyklach w tym przypadku :-).

 

Pawel

 

PS. A ja nawet sobie nie pośmigam, bo się przeziębiłem ku**ewsko, temperaturę mam. Zaczęło się od powrotu z Poznania na GSX-R w strugach deszczy tak gdzies od Łowicza, potem się jeszcze dobiłem wieczornym śmiganiem i mam efekt - kiblowanie w domu w stanie ciężkim :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...