Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu :lalag: mam już założony nowy łańcuch ;) zajebałem Lobo'wi tylko ciiichosza, coby się nie wydało :buttrock: Także możemy gdzieś lecieć w ten weekend :flesje: z tym że w sobotę mam czas tylko do 15:30 :biggrin: - co Ty na to :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu :lalag: mam już założony nowy łańcuch :flesje: zajebałem Lobo'wi tylko ciiichosza, coby się nie wydało :bigrazz: Także możemy gdzieś lecieć w ten weekend ;) z tym że w sobotę mam czas tylko do 15:30 :biggrin: - co Ty na to :bigrazz:

 

Ok spoko ;) będziemy cicho pisać :buttrock: cobayLobo się nie dowiedział że ma sprzęta bez łańcucha :crossy: . A co do wypadu to można traske skrócić.

To jak 9.30 Bankowy? Ewentualnie godzina i miejsce do ustalenia.

A reszta czeladzi co się nie odzywa? ;) Czekacie na imienne zaproszenia?Tylko nie wykręcać się pracą.

 

 

Pozdrawiam...

Edytowane przez grzegorzR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak 9.30 Bankowy?
Znaczy się że dzisiejszy wieczór na trzeźwo :biggrin: - no dobra niech i tak będzie... to wymyśl w takim razie trasę :bigrazz:

 

!!! Zmiana planów !!!

Jutro ustawiamy się ok. 11:00 na Bankowym na jakąś bliżej nieokreśloną krótką przejażdżkę , natomiast w niedzielę jest ustawka na Bankowym o godz. 9:00 i lecimy nad morze :lalag: Kierunek - Krynica Morska ;)

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci mam ale to zamało. Więc bacznie czuwam i może na jakieś latanie się załapie bo w ten weekend szkoła no i mecz, może wreszcie wygramy.

 

Ps. Czeladz no ładnie niedługo bedziesz chciał żeby ci insekty z szybki przecierać he he he

 

Pozdrawiam

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci mam ale to zamało. Więc bacznie czuwam i może na jakieś latanie się załapie bo w ten weekend szkoła no i mecz, może wreszcie wygramy.

 

Ps. Czeladz no ładnie niedługo bedziesz chciał żeby ci insekty z szybki przecierać he he he

 

Pozdrawiam

 

A o smarowaniu łańcucha to nie zapomniałeś :biggrin: he he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata ktoś dzisiaj?

Tak w okolicach 19-22?

Może na tymbarka do 2oo?

Ludzie, sprężyć dupska :biggrin:

 

My już sprężyliśmy swoje cztery literki :banghead: i nawineliśmy jakieś 700km.

TraskaW-wa-Krynica Morska-W-wa.

Dzięki za miły wypad , obiadek pyszny oraz wspaniały deser. :banghead:

Do miłego a Ci co nie byli niech żałują :biggrin: .

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tośmy wrócili, ja już jestem po cieplutkiej kompieli i właśnie otwieram zasłużony dzisiaj bronksik :biggrin: Generalnie było zajebiście (byłoby mega zajebiście gdyby nie siakieś 300 km w deszczu...), ile to żeśmy Grzesiu dzisaj w sumie zrobili - będzie z ponad 700 km'ów nie :banghead: :banghead: Bałtyk zimny, fale były nawet nawet, dorszyk z talarkami - mniam, mniam generlanie :biggrin:

 

 

 

P.S. ch*j w dupę staremu dziadowi w merolu który poszedł ze mną na czołówkę :flesje: , zrobiło mi siuę cieplutko nie powiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my wczoraj sprężaliśmy zady do Augustowa i też prawie 700 pękło ;) pogoda miodzio , wacha tania jak nigdy dotąd , zakręty z pięknym asfaltem przed Augustem malyna no i obwodnica Ostrowi Maz. ( teraz już tak nie kładą asfaltu :banghead: ) można lecieć na zaciętej manecie :flesje: a tak poza tym jedna shimma zakończona na trawie ( ale ustana :banghead: ) dwa mandaty , zabrany jeden dowód i to wszystko tylko na dwa spotkania z władzą i 6 sprzętów...starzejemy się :biggrin: :biggrin:

 

 

pees. ale nareszcie obw. Radzymina poprawiają.... :)

 

 

pees2. i jeszce ciekawostka na koniec.. w nieoznakowanych brykach blachy zmieniają co tydzień..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

A ja niestety nie mogłem śmignąć do Krynicy bo leżałem jeszcze mało przytomny w domu po ostrej parapetówie :banghead: :banghead:

 

 

PS.

Cały tydzień ma być w miarę ładny więc dawajta znać o śmiganiu po robocie :biggrin:

 

Pozdro

Qbas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz pretensje do TURKA, bo info o wypadzie do Krynicy wisi jak wół http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=748067 większą czcionką się nie dało...

 

Mój błąd :banghead:

 

 

a nie miałeś znowu szkoły :biggrin:

 

pees. decyzja zapadła o 23 z groszami... nie łam się :biggrin: sezon jeszcze trwa...

 

Heh, no właśnie miałem :banghead:

 

Właśnie zszedłem z moto. ku*wa! Ależ miałem dziś podbramkowych sytuacji.

 

UWAŻAJCIE NA ROSOŁA!!! TEN NOWY ASFALT JEST JAK LODOWISKO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...