Skocz do zawartości

Wybebeszenie Dyfuzora??


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:Pdoszly mnie sluchy z mtx w dyfuzorze są 2 przegrody ktore nie są tam mile widziane dla takich Łebsterów dawaczy na kole jak ja :D i teraz czy rozciac dyfuzor i wypiperzyc wszystko ?czy nic nie ruszac bo to nic nie da?:)pzdr..Dibo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tykaj dyfuzora, co najwyżej może sie z samą końcówką pobawić.

JEśli już chcesz zmieniać, to najlepiej na akcesoryjny, tylko wtedy ma to sens. Co do końcówki, to słyszałem różne opinie, ale myślę że dobra powinna poprawić dźwięk i może troszkę moc.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tykaj dyfuzora, co najwyżej może sie z samą końcówką pobawić.

JEśli już chcesz zmieniać, to najlepiej na akcesoryjny, tylko wtedy ma to sens. Co do końcówki, to słyszałem różne opinie, ale myślę że dobra powinna poprawić dźwięk i może troszkę moc.

 

Pozdro

Widze wypowiedziedzi teoretyków którzy piszą żeby nic nie ruszać. Ja robie takie rzeczy i za każdym razem efekt jest odczuwalny. Po prostu po takim zabiegu trzeba wyregulowac gaźnik żeby było dobrze.

Te przegrody blokują przlot spalin i powie wam to kazdy mechanik zajmujący sie tuningiem 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Dibo tez wam to powie:PZalkadalem od poczatku ze spaliny sa blokowane.Nie wiem tylko czy nie zmeini sie za bardzo plukanie cylindra ze spalin(moze mulic w gornej fazie obrotow)i tak jak strzalek mowi trzeba wyregulowac gaznik.No to chyba go wybebesze:PTylko gdzie ciąc zeby to potem popsawac i nie zminic krztaltu dyfuzorka?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo tutaj masz schemat jak u mnie wyglądała blokada (MTX125). Przegród nie było, ujście spalin blokowała rurka będąca jakby przedłużeniem rury wydechowej. Czerwone linie - miejsce cięcia kątówką (najlepiej mieć najcieńszą tarcze, żeby potem dobrze spasować). Po tym zabiegu i regulacji gaźnika Honda zaczęła jeździć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dibo tutaj masz schemat jak u mnie wyglądała blokada (MTX125). Przegród nie było, ujście spalin blokowała rurka będąca jakby przedłużeniem rury wydechowej. Czerwone linie - miejsce cięcia kątówką (najlepiej mieć najcieńszą tarcze, żeby potem dobrze spasować). Po tym zabiegu i regulacji gaźnika Honda zaczęła jeździć :lapad:

 

Czyli tylko skróciłeś tą niebieską rurkę?

Sam myśle o wybebeszeniu gruchy :banghead:

Jeszcze jedno:

Jak ustawić ten gaźnik po wybebeszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był w maju a ty nam tu wyjezdzasz ze starociami ;) :) . Widze ze jestes nowy na forum :) nastepnym razem nie odkopuj z kilku miesiecy :banghead:

 

 

Gdyby założył nowy temat to dostał by po uszach za to ze taki temat juz byl. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...