Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hyhyyy ja mam nowe Vertigo, ale na tor i tak biorę stare, Nie ma bata, po każdej rundzie coraz bliżej paluchom do ogladania tego świata :clap: Szkoda mi nowych Sidi :cool:

pzdr

 

HEHE ale jak się już zetrą to polecam szewca w tesco na serbskiej!!

Koleś się zna na rzeczy nawet proponował mi wstawki z blachy (tak Go rozumiałem :wink: ) na nowe podeszfy, 3tychy i butki jak nowe :)

 

A no i chyba w nastepnym tyg musze odkręcić te pie**ol..niki pod podnóżkami bo zawadzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam dzisiaj kłopoty z chodzeniem, chyba mam zakwasy w udach :wink: Ale za to banan z gęby mi nie schodzi, cały czas chodzę szeeeeroko uśmiechnięty :) :cool: Ale było wypaśnie :clap: Szkoda, że moja następna wizyta na torze pewnie dopiero w czerwcu najwcześniej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. A ja niestety nie dalem rady wpasc na tor :) ale mam nadzieje ze w przyszly poniedzialek bede i troche zakosztuje tego nowego toru :crossy: tylko ze musze do tego wziac wolne bo inaczej nie dam rady. Pozdro i do zobaczyska na torze :buttrock: :)

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam nadzieje ze w przyszly weekend bede ... tylko ze musze do tego wziac wolne bo inaczej nie dam rady.

 

od kiedy to w łykend pracujesz i od kiedy poniedzialek jest w łykend? :crossy: nie pal wiecej trawy tylko lepiej lacza za 800 zl :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co! Postaram się wbić w poniedziałek... Tylko nie wiem jeszcze czy jako kibic czy zawodnik :buttrock: zobaczę jak to wszystko będzie wyglądało bo nie chce potem usłyszeć "było zaje***cie tylko ten kur** ślimak na tym starym trupie! „ :icon_razz: pozdro. I do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...