Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mam zamiar sobie pośmigać maszyne już załatwiłem tylko że nie mam kombinezonu.

 

...patrząc na liczbę paciaków ostatnio ..wiesz co robisz :D , ja bym tam na cudzym sprzęcie raczej się nie wybierał ;)

 

co do ciuchów to każdy jeździ na własną odpowiedzialność i chyba nie ma konkretnego przepisu tak jak to jest np w wyśligach że musi być kombi...

Edytowane przez lolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bylem raz w poniedzialek, porobic zdjecia i rozmawialem z wirazowym. Powiedzial ze wpuszczaja tylko w pelnym ubiorze motocyklowym. Jakis gosciu jezdzil w jeansach to przez radio juz cos mowili o nim, ale nie wiem czy go zatrzymywali czy cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam goretexowe spodnie, z skora tylko na kolanach, udach i dupie.

Są bardzo dobre, mają wkładki twarde wszędzie.

Aczkolwiek Organizator kręcił nosem, i nie interesowało go to.

Inny koles miał cywilne skorzane spodnie typu HD i było ok.

Więc dziwne troche podejscie.

 

prawdopodobienstwo upadku jest zbyt duze zeby nosic byleco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..patrząc na liczbę paciaków ostatnio ..wiesz co robisz , ja bym tam na cudzym sprzęcie raczej się nie wybierał

 

Nie cudzy tylko bratowy ;) On sobie kupił nowy a ten zostawił mi do skatowania.

No ale kurde spodnie z ocharaniaczami nie mogą być??

 

A swojego nie moge się doczekać i zdecydować :D

Ciężki dylemat a może ktoś napisze co byłoby lepsze ZX 636 rok 2003(z ciężkim dostępem do gratów) czy CBR 600 rok 2001.

Tylko ze lepiej się na kawie czuje CBR jakoś mi się leży pod dupskiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAWASAKI pie**olnij w krzaki jak to powiedział MaDaFaKa ;) ale tak na serio to sam jestem przekonany i wszyscy dookoła o tym pisza i mówia, że kawy to słabe motory ramy, chodzenie silnika itd. poprostu honda to onda i kazdy wie, że jest niezawodna itd. itp. to nie temat o mtocyklach tylko o torze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ja mam goretexowe spodnie, z skora tylko na kolanach, udach i dupie.

Są bardzo dobre, mają wkładki twarde wszędzie.

Aczkolwiek Organizator kręcił nosem, i nie interesowało go to.

Inny koles miał cywilne skorzane spodnie typu HD i było ok.

Więc dziwne troche podejscie.

 

 

Aaa Bobo teraz Cię kojarzę! Jechałeś w takiej kurtce, która mocno powiewała ;) Jechałem za Tobą dość długo i mi się dobrze jechało, choć wolę troszkę szybciej brać zakręty i się nieco stresowałem czasem, bo Ci pod koło podjeżdżałem na centymetry, szczególnie w szybkich zakrętach, jak Pod Dębami. Poza tym piknie pycisz jak na początki na TP.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zad i walet to jest inny temat i inny dział! Poza tym jak szukasz sporta a nie popierdułki to nowe 636 wciąga każdą Cebrę (nawet 600RR) nosem.

 

 

Sie zgadza - tylko ze to już nie jest 600-tka, wię trudno oczekiwać, żeby było inaczej. Te dodatkowe cm pojemnosci robia wielką róznicę - wiem jak bardzo zauważalna była róznica między cbr 929 i 954 (miałem obie) mimo w sumie kosmetycznej róznicy w pojemnosci. I silnik tego motocykla (636) zbiera pochwały, natomiast co do zawieszenia i generalnie geometrii są juz spore zastrzeżenia. I jesli tak naprawdę ktos szuka prawdziwego sporta, to na topie są aktualne r6 i suza, no i triumph 675 (ale to już w ogóle nie jest 600, więc co tu porównywać).

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Edytowane przez TomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widziałem, papierosek, okularki słoneczne, pełen lans w padoku :crossy: :P

pzdr

 

Kurczy Lansowac to się lubie, ale nie pale i nie miałem okularów... to chyba wam chodzi o Matche od tej srebnej fz600 :bigrazz: :P

 

a kurtka mi mocno powiewała bo rozpieta była troche z przodu bo gorąco było mi w niej strasznie ;) taki napompowany jechalem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...