Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Strzałka do góry to RES, do dołu to ON.

Spalanie jeszcze w normie ale dość wysokie :wink: Mi obecnie F3 pali 7-7,5l, minimalnie zdarzyło się około 5,5, maksymalnie wciągnęła 11. Jak spalanie rośnie "ot tak" przy niezmiennych innych czynnikach to warto pomyśleć o regulacji gaźników, wymianie filtra powietrza itp. (u mnie, przed tymi czynnościami paliła więcej, teraz przy takiej samej jeździe pali mniej)

 

Mi CBR F3 z 96(czyli ciut mniejsze dysze) pali 5,5l przy prędkościach do 120km/h. Filtr powietrza ma duże znaczenie dla spalania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich cebro maniakow :biggrin:

 

Pozwolę sobie połączyc dwie sprawy w jednym.

 

Po F3 i dłuższej przerwie przyszedl czas powrotu na 2oo -> nie moglo byc inaczej niz CBR :biggrin:

 

 

 

I tu moje pytanie - posiadam F4i z 2006 i robiłem kilka wypadów na autostradę i mam problem zeby rozpędzic się powyzej 246 km/h. Czy powinna bujnąć się wiecej ?? Ewentualnie w czym moze byc problem?

 

Pozdrawiam i szerokości

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich cebro maniakow :biggrin:

 

Pozwolę sobie połączyc dwie sprawy w jednym.

 

Po F3 i dłuższej przerwie przyszedl czas powrotu na 2oo -> nie moglo byc inaczej niz CBR :biggrin:

I tu moje pytanie - posiadam F4i z 2006 i robiłem kilka wypadów na autostradę i mam problem zeby rozpędzic się powyzej 246 km/h. Czy powinna bujnąć się wiecej ?? Ewentualnie w czym moze byc problem?

 

Pozdrawiam i szerokości

moja F4iS w standardzie 271 pokazywała na zegarze, więc zapewne coś jest nie tak... Sprawdź napęd czy standardowy. Porównaj wskazania prędkościomierza z GPSem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może zacznę od pytania ... ile ważysz? :P

 

A tak serio to jak nie masz GPSu a nawet jak masz to sprawdź ile zębów ma tylna zębatka w twojej CBR. Ludzie montują między 44 a 46 - fabrycznie 44. Jak możesz sprawdź też przód. Tyle że z przodu różnica zawsze jest bardzo odczuwalna... np moja z 15-stoma zebami z przodu szła na koło z gazu na dwójce i zamykała licznik na szóstym biegu kończąc na odcince. Oczywiście błąd wskazania i spalanie były przy tym porażające.

Jeśli masz 45 lub nawet 46 żebów z tyłu na ostatnim biegu może zabraknąć mocy by pojechać szybciej. Poza tym wskazanie będzie też odpowiednio mniejsze czyt. bardziej realistyczne bo w różnych testach V-max F4i zawsze wynosił ok 250km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Cebro Maniacy :crossy:

 

Jak wam sie lata cebrami na trasie ?? Mam F sporta i dlugie trasy to nic przyjemnego :smile: Przelotowka miedzy 160 - 200 halasu duzo, mala elastycznosc i spalanie 8 - 10 :D. Ale za to na gorskich drogach mmmm miodzio prowadzenie, stabilnosc etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich jestem z Białegostoku i jeżdżę F4i 600F6.

Pozdrawiam.

 

 

i zarazem mam prośbę czy byłby ktoś w stanie zrobić taki opis i zdjęcia dla Hondy F4i tak jak w linku poniżej?? oczywiście chodzi mi o oryginalne śrubki.. z góry dziękuje.

 

http://www.honda-cbr.pl/forum/jakie-rubki-...t636.html#p4773

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...