Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narobiliście mi ochoty na zorganizowanie kolejnego zlotu w Czarnieckiej :icon_biggrin:

Janusz, to może jakiś sierpniowy weekend? Jeszcze na sierpień nic się nie kroi, ja się piszę na 100%. Są jeszcze jacyś chętni???

 

PS. Przemek, spróbuj z fotkami na http://imageshack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek3578,nie no ja tak sobie zartuje ;) ,nie jest jeszcze tak zle z tym moim silnikem,jeszcze sobie radzi,a jak wejdzie w obroty to juz rakieta :icon_mrgreen: ,zreszta Twoja Yamaha też niczego sobie jak na ten rok,ładny sprzęt,a co tej drogi która jechalismy na kielce to normalnie długa taka prosta no ale fajnie sie jechało :) :) ,a Oleska,Ty też odwarznie jechałas,musze powiedziec zę fajnie to wygladało jak jechalismy do Czarnieckiej Góry i odeszłas od grupy i wyprzedziłas Janusza ;) ,zreszta miałem okazje pierwszy raz osobiście poznac motocyklistki i jeżdzic razem z nimi,miło było i do następnego,a tak z innej beczki,prze te dwa dni zrobiłem 378 kilometrów i MZ mnie nie zawiodła i jestemn jej bardzo wdzięczny :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: MZ RULLEZ :icon_mrgreen: ,pozdrawiam,ide spa bo o 6 trzeba wstac,do nastepnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...najblizszy pasujacy mi termin na foto ustafke w 2OO to sroda (05.06) wieczorem (ok. 20:00)... pozniej to juz dopiero w przyszlym tygodniu... a teraz wszyscy fotoreporterzy wrzucajcie zdjecia na miklasowego ftp'a... :icon_mrgreen:

 

pozdr,

w

 

I znowu SRODA W 2OO. Nowa tradycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczorajszego rana też już w swoim rodzinnym domku (Bielsko :icon_mrgreen: ).

Na początku jak ruszyłam z Radomia to przez naszą kontemplacyjną jazdę - już 120 km/h wydawało mi się zawrotną prędkością ;) Na szczęście zaraz mogłam przyśpieszyć i za 3 h dojechać do Bielska :icon_mrgreen: Ale niestety spalanie wróciło na dawne miejsce - 6,5 l/100 km, a podczas naszego wypadu 4,8 l/100 km :icon_mrgreen:

 

Do następnego razu kochani... :icon_mrgreen:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można by tak wstawić linka, po kliknięciu którego zaczyna się ściągać plik rarowy czy cuś? Ja nie wiem, jak się dostać do tych zdjęć :icon_mrgreen:

 

Da sie, ale najchetniej, to dalbym login i haslo do ftpa, zeby kazdy zainteresowany sam sobie sledzil, czy jest cos nowego czy nie [leniuch] :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...