Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale K**wa DE*IL, przeczytałem cały temat. Oponki by mu się spaliły, już nie mówię o łożyskach. Ale dureń, ciekawe ile by wyciągnął na hamowni po tuningu z Hayabusy 113.000.0000.000 km?

 

Zdenerwowałem się, idę na browar. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

Panowie ale prosze nie wrzucajcie sobie na wzajem

 

Co do tematu to fajnie bylo [przeczytac wszystko ,lepsze niz "Pan Kleks w kosmosie" :lol:

Co do skutera to moze moc uda sie taka wyciagnac w ekstremalnym tunningu (spojrzmy tu na crossy 80cc w porownaniu) ,ale w zyciu nie predkosc 200km/h

i juz nie chodzi tu o sam silnik lecz o wielkosc kół,chyba ze od kolażówki zmontowane zostaną :( ,albo z tylu kolo pasowe o srednicy 2mm :lol: (bo jak wiadomo wiekszosc skuterow ma naped na pasek zebaty nie na łancuch)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: He he he ! Dobre z 50 ccm 200 km/h i 27 KM - a do tego jeszcze zamontowany NOS. Butelke z podtlenkiem azotu to chyba na kasku masz zamontowana co ? A swoja droga - co sie musi dziac ze skuterkeim przy 200 KM/h. Albo inaczej - co sie dzieje z kierowca ? Czy on czasem w pewnej chwili nie dostanie tlokiem w zeby ? To co przeczytalem to najwieksza sciema jaka znam. A walsnie ktos madrze napsial ze z 80 ccm kiedy wyciska sie ponad 25 KM to czas jazdy mozna policzyc na w godzinach. Jak to sie ma do twojego skuterka ? On to chyba jest niezniszczalny i zrobiony z elementow ktore podarowal Ci ufoludek z planety X578 kiedy to przyszedl odwiedzic Cie na twoje 6 urodziny :lol: . Dobra wiecej nie kce mi sie pisac . Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

OOOOOOOOOOo.dobre, przeczytałem wszystko od poczatku do konca i powiem szczerze dawno sie tak nie usmiałem. HEHE Dobre, chyba pojade do Francji Rometem kolegi, On nim wyciąga 400 na autostradzie, bo ma silnk od dodga Vipera, wiec bardzo długo jechac nie bede... JAk by co, to on chce go sprzedać i kalkuluje mniej wiecej tak: Ogar - 150zł, do tego silnik od Vipera, dokładnie nie wiem, ale ze 40 000 no i robocizna 15 000, chce ktoś kupić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaggio NRG

Jest to usportowiony skuter(tylko mechanicznie z zewn. zwyczajnie wygladajacy skuter) jeden z szybszych w kraju o takiej pojemnosci(jesli nienajszybszy). No jest to skuter z 2002r przebieg na nowym stunningowanym silniku wynosi 120km i jes on jeszcze niedotarty. Hamulce oczywiscie tarczowe chłodzony ciecza, sportowy tłumik, cylinder, uklad napedowyitd. praktycznie wszystko przerobione. Osiagi jakie posiada:

V max-(w zaleznosci od zalozonego paska)110km/h - 200km/h

przyspieszenie do 80km/h(na odpowiednim pasku)-4,3s

moc 27 KM(z sys. Xtem 43KM)

Mozliwosc zamontowania do niego systemu Xtem(tzw. butelka z aztem) oczywiscie za doplata, butla starcza na 190 s dzialania non stop.Koszt montazu do negocjacji.

Oczywiscie cylinder z aluminium układ napedowy z najwyzsze połki. Cały ten zestaw tuningowy kosztowal mnie 8 400zl(niewliczajac mojej robocizny).

Wraz z skuterem daje wszystkie oryginalne czesci, 3 rózne paski( dzieki ktorym mozna ustawic proporcje miedzy przyspieszeniem a V max, oczywiscie wszystkie sa przeznaczone do sportowej jazdy), 3 tłoki wrazie zajezdzenia.

 

I Wtedy mama budzi Cię i mówi"do szkoły".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo co za koleś to musiał być :) aż szkoda,że opuścił te forum - dostarczył wiele rozrywki ówczesnym użytkownikom ;) chociaż jakiś czas temu był tu chyba ktoś od ogara co leciał setkę czy co to było ? Nie pamiętam już dokładnie. W każdym bądz razie gratulacje dla archeologa co temat odkopał :)

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego kolesia już nima, koledzy tak go zgnoili, że miał pewnie gó...no miedzy zębami, zrobiło mu sie głupio i sobie poszedł, a wielka szkoda, bo chetnie bym go spytał o moge przerobić u siebie w charcie, zeby miec moc porównywalną do conajmniej suzuki GS500E,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27Km z 70cmm jest jak najbardziej mozliwe.moze gosc przesadzil ;]ale to nic wielkiego na dzisiejsze czasy :) Są kity ktore podniosą do tylu ta moc:)

I napewno skuter poleci 200km/h moc 27km to rozumiem, ale 200km/h to juz nie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...