Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak sie stuntuje na takim skucie MMmmm cud malina ino gazem operujesz i h*j wbijasz w reszte i heblem :flesje: W sumie fajny patent jak ci podjedzie jakis koles cb 500 i bedzie do ciebie pyskowal a ty go z pod pasow wyhujasz skutem ;) i to tal lajtowo bo jeszcze z 80 poderwiesz na gume ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węźmiesz go i to nieźle, bo jak zobaczy jaką skuter ma przyspieche, to mu szczena opadnie i zachaczy o asfalt i koniec jazdy, a Ty mu tylko awaryjkami migniesz i ciśniesz dalej szukać frajera do pościgania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... Zrobiłem z mojego ogarka 90ccm. Wstawiłem do niego karbonową szklanke 4 pierścienie i uzyskałem 50KM. Teraz Moge dorównywać Suzuki GS 500. W moim Ogarku czerwone pole zaczyna sie przy 18 tys. rpm. Prędkośc maksymalna 250 km/h. :banghead: :banghead: ;) ;) :flesje: ;) :biggrin: :lalag: :banghead:

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już wspominał o rakiecie ;) startował z berlina ;) zresztom ja na swojim er gie albo bym cie zeszczelił albo spoilery inaczej ustawił i by porzybował jak ptak

Może najpierw wpadnij do szkoły na lekcje Polskiego :flesje: potem pogadamy :biggrin: Edytowane przez Marta69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...