Skocz do zawartości

22.04.2006 Otwarcie sezonu - Warszawa


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolezanki i koledzy, niniejszym proponuję, aby tak jak to miało miejsce w zeszłym roku spotkać się w forumowym gronie przed Oficjalnym Otwarciem Sezonu.

 

Miejsce spotkania to parking przy Cargo (ul. Wirażowa - okęcie), godzina 10.00

 

Proponuję spotkać się i przez godzinę (do 11.00) polansować się na pustym parkingu, lub co aktywniejsi osobnicy mogą wykorzystać teren do wygłupów lub potrenowania winkli (ostatni 90* w prawo).

 

O godzinie 11.00 mamy dwie opcje:

 

1. Chętni na paradę jadą sobie na Bemowo

2. Ja z Aśką jedziemy na pizze do Kazimierza - zapraszamy na otwarciowy wypad :crossy:

 

 

:buttrock:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było w ci*e :) w tym roku tez nie omieszkam sie pojawić.

Do Kazimieza raczej nie skocze ;) no chyba że wymyśle kasiorke na zmiane oleju bo juz ma przejechane prawie 5000km i zmienie przedewszystkim oponke (jazda na nitkach). Co by niebyło Mam nadzieje że jak rok temu bedziemy mieli własną forumową parade (dojazdową) do parady na bemowie jak to miało miejsce rok temu... (ale ja to dobrze wspominam)

 

Pozdrawiam Sz66sty

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze poinformowanego źródła usłyszałem, że na Bemowie w tym samym czasie odbędzie się rozłamowe otwarcie sezonu, które ma być zrobione bardziej dla ludzi - jakieś popisy, palenia gum itd. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :)

 

seeeerioooo????? :)

 

 

to mu tu właśnie konkurencję robimy.

 

i po kiego grzyba pisać,że sie nie będzie ? ;)

 

najwyżej zrobimy sobie romantyczny wypad we dwoje.też płakac nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chętnie pojawię się na parkingu wraz z małżonką i do Kazimierza też byśmy się przejechali tylko może chwilkę później. Dziadu a może to rozegramy tak, że po spotkaniu na parkingu skoczymy na chwilę na Bemowo a później przejedziemy się do Kazimierza?

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że po spotkaniu na parkingu skoczymy na chwilę na Bemowo a później przejedziemy się do Kazimierza?

Tak będzie najlepiej. Obowiązkowo w tym roku muszę zaliczyć paradę, bo jakoś tak w poprzednich latach zawsze coś się działo ze sprzętem na otwarcie :) Z drugiej strony chętnie się przejdę na pizzę :] Najwyżej do was dołącze ;)

 

Pzdr

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja właśnie chcę za wszelką cenę uniknąć bemowa, gdyż szkoda mi motocykla i wachy na stanie w korku i narażać się na bliskie spotkanie trzeciego stopnia z jakimś debilem rozpędzonym na jakimś trupie bez OC. Byłem w poprzednich latach na bemowie i z roku na rok działo się coraz gorzej. Bydło, stoi się w korku przed wjazdem, dużo się płaci praktycznie za nic a na dodatek "parada" przypomina stado wściekłych kundli wypuszczonych nagle z ciasnej klatki, wolna amerykanka a ja za bardzo się obawiam o moją Sarenkę i pasażerkę. W niczym to nie przypomina świetnie zorganizowanych i atrakcyjnych imprez organizowanych przez klub Kardan.

 

P.S. O godz. 11.00 planowany jest wyjazd do Kazimierza al. Krakowską (przez Radom), po drodze zjedziemy do Mogielnicy na najlepsze lody na świecie a stamtąd śmigamy pełną parą do Kazika :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo w tym roku muszę zaliczyć paradę, bo jakoś tak w poprzednich latach zawsze coś się działo ze sprzętem na otwarcie :bigrazz: Pzdr

Radek

 

 

radziu?? a sprzegla nie szkoda?? 1 - sprzeglo-1-sprzeglo... i tak do zesrania... :crossy: lepiej nie jedz na parade bo ze sprzetem sie cos stanie... :clap: :bigrazz: :bigrazz: no w sumie nie wiem jak w tamtym roq bylo bo przestalem jezdzic na te sciepe na wycieczke dla kubiaka:D:D:D :bigrazz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. O godz. 11.00 planowany jest wyjazd do Kazimierza al. Krakowską (przez Radom), po drodze zjedziemy do Mogielnicy na najlepsze lody na świecie a stamtąd śmigamy pełną parą do Kazika D.gif

 

 

Hmm, Wracac tez bedziecie przez Radom?? Pogadalbym ze Swirem i jakos moze bysmy do tej Mogielnicy smigneli, tam sie spotkali z Wami, a w drodze powrotnej rozstali w R-miu :)

 

Ewentualnie jesli odbijecie w Pulawach na Kozienice, to i tak mozna sie spotakac :crossy:

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklasie, jak najbardziej zapraszamy Cię ze Świrem do spotkania w mogielnicy i możemy wspólnie z lodów odwieźć was do Radomia, no chyba, że chciałoby wam się śmignąć z nami do Kazika :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...