Skocz do zawartości

Zaginanie tablic? :)


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taki niemiec jak by sobie powyginał taką niemiecką wieeeeeeeeeeeelką tablice rej. to normalnie by mógł z niej zrobić półke na kwiatki

:buttrock: :crossy: :lalag:

 

 

Hmm ??? a mnie wmawiali że wygięta tablica to objaw ciągłego strzelania z wydechów :clap: :)

 

pzdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh , a co mają powiedzieć niemcy , taki niemiec jak by sobie powyginał taką niemiecką wieeeeeeeeeeeelką tablice rej. to normalnie by mógł z niej zrobić półke na kwiatki , ewentualnie jakiś stolik na śniadanko na trasie , Pozdrawiam

 

 

a co dopiero angole, oni mają plastikowe tablice :buttrock: haha nie da sie jej wygiąć, tamtejsza policja pomyslala nieźle :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podginanie tablic zwiększa aerodynamiczność pojazdu. Powaga!! Ponoć dodaje 3,3 KM.

pzdr

 

:crossy:

Niu, niu, niu Dominik- to zupelnie nie ten powod. Otoz -widzicie- to jest takie wuu-duu, czary znaczysie... Ponoc od tego moc rosnie, ale nie w motocyklu... :lalag:

A jeszcze przed urokiem chroni ponoc doskonale, takie potrzasanie zgrabnie prawa nozka przy ruszaniu, nim to ona na podnozek trafi... Slowo daje! A na dowod fakt; tu gdzie mieszkam to koazdy, ale to kazdy na sporcie tak nozka macha - Wlosi to bardzo przesadny narod jest.... :buttrock:

Edytowane przez Piotrek69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sezoni ezeszlorocznym stalem na gieldzie zeby mbxa sprzedac. podjechal koles na simsonie SR-50 i wiecie jak mial tablice...? poziomo:D

to dopiero kozak:D

 

pzdr:)

 

a osobiscie zagialem tablice bo tak mi sie podoba:D

 

 

 

 

 

No i co :buttrock: Ja też tak miałem ale nawet o tym wtedy nie myślałem :crossy: Poprostu nie trzeba dorabiac uchwytu tylko dajesz prosto w uchwyt błotnika :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...