Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ WSZYSTKIM ZIOMALOM!!!! :banghead:

jesłi chodzi o deske to ja sie z największą przyjemnością pisze na pośmiganie :) :) :)

wkońcu jakis fajny pomysł

Myśle ze Matek tez i ciekaw jestem jak tym razem bedzie prowadził :smile2:

a przy okazji można zawsze :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł, ja na boazerii jeżdżę, ale chętnie i szybko i w miarę możliwości jak najczęściej ;)

Pierwszy wypad robię w tą sobotę - zdam relację jak jest ze śniegiem, warunami itp.

A w Alpy się ktoś zimą może wybiera? Dla mnie to obowiązkowy punkt programu, możnaby zmontować ekipę :)

 

FUNCARVER RULEZZ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja toże na boazerii i w dodatku nietaliowanej, ale toże dosyć szybko.

 

Muszę je tylko zanieść do jakiejś renowacji, bo im się należy i później mogę jeździć.

Na Alpy mnie raczej nie stać, bo trzeba na letnie wypady motocyklowe zbierać kasę, ale Polskie i Słowackie stoki, to chętnie pozwiedzam. Ode mnie jest niedaleko na Żar (kolejka linowa) i do Szczyrku ;).

 

PS. Zimowa zmiana avatarka :)

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeden ślad jest lepszy od dwóch i na czarnym i na białym

No wlasnie

bardzo ladna mysl przewodnia.

to kiedy jedziemy na deske? (wiem' date=' jak spadnie biale) ale chodzi o to kto z "kompanow" jeszcze smiga oprocz Ruffa, mnie i (chyba Okropa)?

[/quote']

 

Otóż białe juz lezy i w ten weekend wybieram sie do Białki na Kotelnicę?

www.bialkatatrzanska.com

Czy ktos jeszcze się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja smigam ale na dwuch deskach- na jednej jestem niewladny smigac ;) ale jest zainteresowany :)

 

a jezlei cos sensownego ma lezec to bym szukal w slowacjich tatrach, lub na kasprowym, bo dzisiaj pogoda raczej na moto nic na narty ;) :D (widzialem dwa sprzety na miescie zaparkowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wam cieniasy ;) powiem tak:

O białke bym sie nie martwił, bo chłopaki na Kotelnicy potrafią dokonywac cudów jesli chodzi o utrzymanie śniegu, więc sie nie obawiam. W zeszłym roku jak tam jechaliśmy pierwszy raz w sezonie to nigdzie nie było sniegu w ogóle (mimo, ze była połowa grudnia) a w dodatku lał ulewny deszcz. Myslelismy, że bedzie lipa, ale jak dojechaliśmy to sie okazało, że snieżek leży i smiganko jest więc nie bój żaby.

Chłopaki codziennie jak tylko temperatura w nocy spada poniżej zera dośnieżają.

 

A co do Kasprowego to pomimo, że dzisiaj wg informacji na stronie pkl.pl ruszyła goryczkowa to ja się tam i tak nie wybieram wczesniej jak po nastaniu prawdziwej zimy i długich opadach sniegu. Jeżdżę na Kasprowy zawsze jak ruszy, ale wydaje mi się, że w tym roku chłopaki troche na siłę otwarli. Tam jak nie lezy 2 metry sniegu to nie ma po co sie wybierać. Jazdą po kamieniach mozna sobie najwyżej załatwić deskę, a Święta Góra jest dla sprzetu bezlitosna. Pozatym Białka jest dobra na złapanie kondycji przed Kasprowym - obawiam sie, że gdybym na pierwszy wyjazd na Kasprowy pojechał to mógłbym wrócić w gipsowym ubranku, a w najlepszym razie z poważnymi kontuzjami.

 

A na słowacje jeździłem przez dwa ostatnie lata na sylwestra i ani razu sobie pożądnie nie pojeździłem - mimo, że mają pożądne tereny (których nam brakuje) to mają analny stosunek do utrzymania tych terenów podobnie jak do klientów, więc ja nabrałem podobnego stosunku do nich, wolę dobrze utrzymaną białkę niż chopok z kamieniami jakby drogowcy jechali i żwirem sypali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,oczywiście na deske jak najbardziej,tylko czas i aura niech dopisze.

 

Myśle ze Matek tez i ciekaw jestem jak tym razem bedzie prowadził

Jak będę prowadził.......to się okaże,mam nadzieje że nie strzele takiej gafy jak w zeszłym sezoniku.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż białe juz lezy i w ten weekend wybieram sie do Białki na Kotelnicę?

w ten weekend jade nach Posen, ale moze w przyszly? choc nie przepadam za bialka (za duzo ludzi, za mala gorka :) )

jednak ja bym sie o snieg martwil dzis - zadne cudy nie pomoga kiedy zolty dowala i +10stopni outside ;)

Wg ICMu ponizej zera dopiero z piatku na sobote. ale zycze udanego smiganka.

Ale wspolny wypad na deche w jakas sobote/niedziele mozna uskutecznic.

;)

 

Zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja caly czas i twardo rekomenduje slowacje - dojazd niewiele drozszy, a wikt i opierunek zdecydowanie nizszy.

 

walsnie jak wracalem tramwajem na dunajewskiego jakis zapaleniec endurakiem ominal tramwaj, i samochody.....

plantami - po trawniczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Jakie białe?

Ja dzisiaj na motorze w robocie byłem.

Jednego gościa na sprzęcie też widziałem.

 

Byłem dziś w prokuraturze i jak wlazłem do prokuratora z kaskiem pod pachą to facet wstał zza biurka, spojrzał na termometr za oknem (niewiem o co biega, było z 15 stopni), popatrzył na mnie i powiedział, że chyba nie będę wiarygodnym świadkiem bo mam nierówno pod sufitem :twisted:

 

A na deski chętnie się bym z wami wybrał. Jak będzie taka pogoda to przyjadę na moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak pogoda byla zarabista nic tylko wśiąść a maszynke i pośmigać ja niestety dziś nie pojeżdzilem ale w niedziele jak bedzie taka to napewno gdzieś smigne moze jakis mały wypad jak pogoda dopisze :?: bo ja jusz NIE MOGE WYTRZYMAĆ :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ględzicie o nartach... Sezon jesczze trwa! Ja dziś zrobiłem 80 km - do Dąbrowy Górniczej i z powrotem. Założyłem się z kumplem po pierwszym listopadowym śniegu, że jeszcze przyjadę do niego na moto w tym roku. Piwko jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukazzz slyszalem ze jezdziles wczoraj , czy przedwczoraj na moto.

 

Jesli w niedziele dopisze pogoda to z checia bym posmigal :) troszke po okolicy. Wiecie jak pogodynka "gada" na temat niedzieli? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...