Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh...gdzie mzoa obejrzec takie sprzety?? w sezonie np. na kazimierzu na placu nowym-wlasciciel zregoly siedzi pol dnia w kawiarni - tylko pewnie chetniejszy jest do gadki o ogladajacymi sprzeta bladyneczkami, niz kolesiem :buttrock: ale raczej tez bez problemow poda maxymalna predkosc osiagana na prostej, bo podnozki raczej beda spilowane ale pilnikiem :banghead:

 

a na serio moze kiedys tez dojde do takiej polki, narazie mysle ze umiejetnosci w sam raz starcza mi na moja jawke

pwodzonka w poszukiwaniach = a jak muzyk troje poszukiwania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Poszukuje pewnego kolesia z Olkusza, który robi ramy, błotniki, zbiorniki. do dragów choperów itp. mialem adres ale mamuska sprzatała.... :buttrock: nie pamietam gdzie ja to znalazlem. A może znacie kogos kto robi takie rzeczy? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejki :?: :!: :?: Przecież andrzejki obchodziło się w minioną sobotę/niedzielę.

 

Zaglądałam na forum, z utęsknieniem wypatrując wiadomości o jakimś spotkaniu, wypadzie, czymkolwiek... ale ekran pozostawał w tej sprawie pusty i milczący :banghead: . Już myślałam, że wszyscy z "Kompanów" pozapadali w sen zimowy, a tylko ja jak zwykle się spóźniłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś pośmigałem sobie trochę na moto :banghead: Było fajnie, choć brak szyby uniemożliwia długą jazdę w takiej temperaturze, w normalnych moto-ciuchach. Czasu starczyło na niedużo ponad 60km - trochę miasta, trochę za miastem, ale generalnie z gazem odkręconym do oporu większość czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś pośmigałem sobie trochę na moto :banghead: Było fajnie' date=' choć brak szyby uniemożliwia długą jazdę w takiej temperaturze, w normalnych moto-ciuchach. Czasu starczyło na niedużo ponad 60km - trochę miasta, trochę za miastem, ale generalnie z gazem odkręconym do oporu większość czasu :)[/quote']

 

A nie jechałes przypadkiem przez Aleje koło południa? :) Bo siedzac w szkole słyszałem jak cos endurowatego przeleciało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santa Cruz FW Stamp 164

Bo jeden ślad jest lepszy od dwóch i na czarnym i na białym

No wlasnie

bardzo ladna mysl przewodnia.

to kiedy jedziemy na deske? (wiem, jak spadnie biale) :banghead: ale chodzi o to kto z "kompanow" jeszcze smiga oprocz Ruffa, mnie i (chyba Okropa)?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...