Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ruff:

byłem tam czytałem ale mam wrażenie że oni inaczej postępują niz my!!!(nie ubliżając nikomu)

Mianowicie wywnioskowałem że uważają żae kżdy sobie żepke skrobie!

A znam was troszke i nie uwierze że wy moglibuyście postępować jak oni ;) ;) ;)

poprawcie mnie jeśli sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze za okno...nart jeszcze nie wyciagam, bo pewnie ejszcze odwilz przyjdzie, a jak odwilz przyjdzie, to mzoe jeszcze sie uda pojezdzic-badzmy optymistami-a jak tam smiganie wczoraj wieczorkiem?? - jakby nie patrzey perfekcyjnie dobrany ostatni moment, bo nie padalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cyklisci ;)

Posiadam 2 plytowy film pt: Ghostrider 3 Goes Crazy In Europe 2004 - jest na co popatrzec!!

;) poniewaz nie posiadam zadnej ilosci wolnych plyt, to jesli ktos jest zainteresowany, niech przyniesie jutro na motobazar (i podpisze sie gdzies). wtedy nagram i oddam przy najblizszej okazji.

To o ktorej jutro zbiorka? tylko nie za wczesnie bo pewnie bede mial kaca po dzisiejszych baletach ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cyklisci ;)

Posiadam 2 plytowy film pt: Ghostrider 3 Goes Crazy In Europe 2004 - jest na co popatrzec!!  

;) poniewaz nie posiadam zadnej ilosci wolnych plyt, to jesli ktos jest zainteresowany, niech przyniesie jutro na motobazar (i podpisze sie gdzies). wtedy nagram i oddam przy najblizszej okazji.

Witam,

 

jeśli byś jednak znalazł ze dwie płytki, albo mógł sobie zrzucić na dysior a tymi się ze mną wymienić, to byłbym Ci bardzo rad, bo wybieram się jutro na motobazar, a kiedy następny raz w Krakowie będe to ciężko wyczuć.

 

To o ktorej jutro zbiorka? tylko nie za wczesnie bo pewnie bede mial kaca po dzisiejszych baletach ;)

Ja pewnie dotrę gdzieś około 12-tej. Będzie tam jeszcze coś o tej porze ? Bo mam nadzieję, że Wy jeszcze będziecie. Będe Was szukał przy stoisku 12.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wpadne ok.11.00 z dragonem na 12 stoisku.

 

Posiadam 2 plytowy film pt: Ghostrider 3 Goes Crazy In Europe 2004 - jest na co popatrzec!!

oglądałem ten filmek jest ;) ,radze tego nie próbować,chociaż zabawa z niebieskimi- można w życie wprowadzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

sorry ze nie dotarlem na bajzel - zaniemogłem ;)

Fugazi - nagram ci ten film i jakos dostarcze (choc nie chcialbym wysylac poczta).

moge ew rzucic na jakis serwer, ale to 2x700MB a tyle miejsca nie mam. ty masz jakis serw, a ile masz tam miejsca? wtedy reszta mogla by tez sciagnac.

ale biało ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...