Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noo panooowiee....

Odkrylem pol Hameryki.

Maine projekt posiada calkiem inne rozwiazanie,ale

o ten sam cel chodzi ;) .

Ten z filmiku jest jednak wiele prostszy do wynonania niz moj ;)

Sie pomysli, przy montazu pilota i alarmu do Suczki pomyslimy

i o tablicy.

 

 

Nera !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widze juz pierwszego klienta ;)

Tak wiec rozwinmy to :

Na filmie chowa sie cala tablica,zreszta cala umieszczona jest na ramieniu silniczka.

U mnie odchylalaby sie tylko dolna czesc z cyframi, gora by zostawala,

lub w drugiej opcji, odchylalaby sie cala do tylu będąc podwieszoną

pod siodełkiem na zawiasach.

 

Ruff, zapraszam to TeleForum, jedyne 199,99,99 na komplet !! ;)

 

Nera !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie klienta, bo ja sobie planuje takie coś na przyszły rok może wydłubać ;)

Tylko mój plan jest taki, żeby zawias był u góry tablicy, a cała tablica na czas "niezatrzymania" podnosiła sie do poziomu, albo nawet dalej (wtedy z drugiej strony moznaby nakleić smiley'a albo dla hardcoreowców fucka ;) ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie ale boje sie tylko chłopaki ze w razie kontroli (no takiej przypadkowej-- nie zawsze mozna zwiac..) i wykrycia urzadzenia pozwalajacego schowac tablice --- moga byc konsekwencje...

 

A ja myslę, że to byłby kasus antyradarów: mozna mieć, ale nie można użuywać...

Tego bym sie nie bał akurat, bo jak to bedzie dobrze zrobione to nawet nie bedzie widać bardzo, że jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odchylalaby sie tylko dolna czesc z cyframi' date=' gora by zostawala,[/quote']obawiam sie (podobnie jak Filip) ze przecinanie tablic to niedozwolona praktyka

wiec wszyscy z tym patentem nigdy juz nie zatrzymaja sie do kontroli bo potem to moze byc nieciekawie.

wg mnie najlepiej sprawdza sie patent z brudna tablica - zawsze mozna sie jakos tlumaczyc.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko nadmienić, że ja nie zamierzam przecinać tablicy, tylko przykręcić tablice do konstrukcji która będzie się składała z dwóch płytek połączonych zawiasem (oględnie mówiąc, bo jeszcze tego nie mam w rysunkach technicznych ;) A do tego to sie nie mogą przyczepić raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siaśka mi kazała się ujawnić ;)... Hehe, sezon się skończył, to przynajmniej nie muszę żałowac, że nie mogę jeździć z Wami ;). Może mnie ktoś pamięta, młodszą siostrę Siasi, którą chyba ze 3 razy w wakacje Matek wziął jako 'plecaczek' (DZIĘKI MATEK!!!! ;))... pozdro dla Złych Motocyklistów z Grupy Krakowskiej!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego czasu Matek zbuduje swój wymarzony obiekt latający, to dopiero będzie coś

niestety muszę zmartwić obiektu latającego nie będzie,projektu utkneły w martwym punkcie,koszty przeszły moje wyobrażenie,ale jakiś gadrzecik pasuje wymyślić na rok 2005 ;)

 

p.s" niech zapach benzynki bedzie z wami"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...